Woning te koop: Maalbekerweg 25-2081, Belfeld
KopenVenloBelfeldMaalbeekMaalbekerweg 25-2081

Maalbekerweg 25-2081

Maalbeek, Venlo

€ 159.500
Buurt Maalbeek, BelfeldBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Maalbeek

Dit appartement aan de Maalbekerweg in Belfeld ligt in een rustige, groene omgeving. Het is een fijne plek voor wie van natuur houdt, met wandel- en fietsmogelijkheden direct om de hoek. De woning uit 2012 is compact en modern, met een woonoppervlak van 54 m². De vraagprijs van €159.500 is marktconform voor een recreatiewoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Venlo voor een vergelijking.

De buurt Maalbeek

Maalbeek is een kleine, rustige buurt in Belfeld met ongeveer 215 inwoners. Het is een groene wijk met veel eengezinswoningen en een dorps karakter. De bewoners zijn gemêleerd, met zowel gezinnen als ouderen. De buurt Maalbeek staat bekend om zijn rust en ruimte.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op twee straten verder (ruim 2 km). Ook PLUS en Albert Heijn zijn binnen tien minuten rijden te vinden. Basisschool KOM.MIJN is om de hoek (1,9 km), en OKC de Toermalijn en De Schalm zijn ook in de buurt. De gemeente Venlo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Select Vakantievastgoed en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 159.500
Prijs per m²€ 2.954
Woonoppervlakte54m²
Perceeloppervlakte265m²
Bouwjaar2012
BuurtMaalbeek
WijkBelfeld
GemeenteVenlo

Locatie

Maalbekerweg 25-2081, Belfeld

Buurt statistieken

Gegevens uit Maalbeek

Inwoners215
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Muldersplein 10
2148m
PLUS
Glazenapstraat 21
2752m
PLUS
Pater Petersstraat 1
2935m

Scholen

13 binnen 5 km

Basisschool KOM.MIJN
Basisonderwijs · 404 leerlingen
1849m
OKC de Toermalijn
Basisonderwijs · 200 leerlingen
2510m
De Schalm
Basisonderwijs · 138 leerlingen
2902m

Veelgestelde vragen

Over Maalbekerweg 25-2081, Belfeld

Is €159.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €159.500 is marktconform voor een recreatiewoning van 54 m² in Belfeld. Het bouwjaar 2012 en de rustige ligging in Maalbeek maken het een aantrekkelijke optie. Vergelijk met andere woningen in de regio om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van Maalbeek?

Maalbeek ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,5 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 2,1 km afstand. Basisschool KOM.MIJN is op 1,9 km. Andere scholen en winkels zijn binnen 5 km te vinden. Voor uitgebreide voorzieningen kun je naar Venlo.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement uit 2012 met een woonoppervlak van 54 m². Het is een recreatiewoning, geschikt voor vakantie of als rustige woonplek. De woning is modern en onderhoudsarm.