Woning te koop: Maasstraat 36A, Weert
KopenWeertWeert-CentrumMaasstraat 36A

Maasstraat 36A

Weert-Centrum, Weert

€ 230.000
Buurt Weert-Centrum, WeertBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 385m²
221% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 177 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 83 dagen
AI-samenvatting

Een ruime bedrijfsruimte in het centrum van Weert

Deze bedrijfsruimte aan de Maasstraat 36A in Weert biedt maar liefst 385 m² woon- en werkruimte, verdeeld over meerdere verdiepingen. Het pand uit 1957 heeft energielabel A+++, wat betekent dat het zeer zuinig is. De vraagprijs van €230.000 is aan de lage kant vergeleken met andere woningen in Weert.

Weert-Centrum: levendig en centraal

De buurt Weert-Centrum is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid aan adressen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt kent een mix van koop- en huurwoningen, met relatief veel eenpersoonshuishoudens. Meer over de buurt Weert-Centrum.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 325 meter, Albert Heijn op 397 meter of SPAR express op 430 meter. Basisschool de Kameleon (552 meter) en Basisschool Aan de Bron (696 meter) zijn beide op loopafstand. Het treinstation van Weert ligt op 800 meter. De gemeente Weert biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Saelmans Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 230.000
Prijs per m²€ 597
Woonoppervlakte385m²
Perceeloppervlakte410m²
Bouwjaar1957
EnergielabelA+++
BuurtWeert-Centrum
WijkWeert-Centrum
GemeenteWeert

Locatie

Maasstraat 36A, Weert

Buurt statistieken

Gegevens uit Weert-Centrum

Inwoners2.735
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Weert-Centrum

Woningvoorraad1.915
Gem. WOZ-waarde€ 285.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen73%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Collegeplein 11
325m
Albert Heijn
Muntpassage 49
397m
SPAR express
Graafschap Hornelaan 34
430m

Scholen

26 binnen 5 km

Basisschool de Kameleon
Basisonderwijs · 77 leerlingen
552m
Onderwijsexpertise de Wijnberg SO - VSO
Speciaal onderwijs · 8 leerlingen
683m
Basisschool Aan de Bron
Basisonderwijs · 288 leerlingen
696m

Veelgestelde vragen

Over Maasstraat 36A, Weert

Welk energielabel heeft Maasstraat 36A?

De woning aan Maasstraat 36A in Weert heeft energielabel A+++.

Is €230.000 een realistische prijs voor deze bedrijfsruimte?

De vraagprijs van €230.000 ligt 32% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€336.214). De mediaanprijs in Weert-Centrum is €287.000. De prijs per m² is niet direct te vergelijken omdat het om een bedrijfspand gaat, maar gezien de grote oppervlakte van 385 m² is de prijs relatief laag. Het energielabel A+++ is een pluspunt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het best haalbare label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt heeft slechts 16% van de koopwoningen label A+ of beter, dus dit pand steekt gunstig af.