Woning te koop: Narcissenstraat 67A, Rotterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenRotterdamFeijenoordBloemhofNarcissenstraat 67A

Narcissenstraat 67A

Bloemhof, Rotterdam

€ 269.500
Buurt Bloemhof, RotterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 434m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een woning met karakter in Bloemhof

Deze woning aan de Narcissenstraat 67A in Rotterdam ademt de sfeer van een volksbuurt met geschiedenis. Het is een woning uit 1925, met een woonoppervlak van 54 m². De vraagprijs van €269.500 is marktconform voor een woning van dit type in deze buurt. Bekijk ook andere woningen in Rotterdam.

Buurt Bloemhof

Bloemhof is een levendige wijk in Rotterdam-Zuid. Op basis van acht beoordelingen geven bewoners de buurt een gemiddeld cijfer van 5,24. Een bewoner zegt: "Onze buurt is een gezellige buurt, vooral in de zomer. Mensen zijn vrolijk en draaien lekker muziek." Een andere bewoner noemt het "byzonder vies en slechte buurt". De buurt kent veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen met kinderen. Meer over de buurt Bloemhof.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, om de hoek op 434 meter. Ook Lidl en Dirk zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals CBS De Akker (twee straten verder) en Theresiaschool (vijf minuten lopen). Het Zuiderpark College voor voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zuidstad Makelaars en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 269.500
Prijs per m²€ 4.991
Woonoppervlakte54m²
Perceeloppervlakte302m²
Bouwjaar1925
EnergielabelE
BuurtBloemhof
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Narcissenstraat 67A, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 8 bewoners

3.6
Verheyen
13-07-2025
Byzonder vies en slechte buurt

Er komen steedseer buitenlanders wonen ze vormen groepjes vd gehele straat zijn er mischien 10 witte families Alles kan beter

6.9
Marina den Baas
08-05-2025
Gezellig en luidruchtig

Onze buurt is een gezellige buurt , vooral in de zomer .,mensen zijn vrolijk en draaien lekker muziek . Er is genoeg te doen en er zijn redelijk wat winkels in de buurt . Het zou wel fijn zijn als er een supermarkt bij zou komen die wat dichterbij is . Er wonen ook veel gezinnen met kinderen . Dat vind ik ook prettig omdat ik zelf ook een zoon heb . Wij wonen nu al 15 jaar in Bloemhof .

1.0
J
31-03-2025
Niks

Beetje dood met al die hollanders

8.0
Tugberk
02-01-2025
Een samenwerkende buurt

Dat iedereen met elkaar een sterke band heeft

7.5
Anonymous
08-06-2024
Buitenlanders

Nein

8.4
El
05-12-2023
Bloemhof

Bloemhof is een mooie wijk met veel groen er zijn ook veel activiteiten in de buurt de buurtbewoners zijn aardig en er is altijd wel iets te doen het is ook een veilige buurt. Er zijn veel scholen in de omgeving.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemhof

Inwoners13.930
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Bloemhof

Woningvoorraad6.345
Gem. WOZ-waarde€ 212.000
Koopwoningen17%
Huurwoningen83%

Supermarkten

89 binnen 5 km

Albert Heijn
Zuidplein 622
434m
Lidl
Lange Hilleweg 103-105-107-113-115
567m
Dirk
Hellevoetstraat 2-18
662m

Scholen

201 binnen 5 km

CBS De Akker
Basisonderwijs · 273 leerlingen
208m
Theresiaschool
Basisonderwijs · 150 leerlingen
276m
OBS De Akkers
Basisonderwijs · 181 leerlingen
452m

Veelgestelde vragen

Over Narcissenstraat 67A, Rotterdam

Welk energielabel heeft Narcissenstraat 67A?

De woning aan Narcissenstraat 67A in Rotterdam heeft energielabel E.

Is €269.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €269.500 is precies de mediaanprijs in de buurt. De gemiddelde prijs in Bloemhof is €280.443, dus deze woning zit daar iets onder. Wel is het oppervlak met 54 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 82 m². De prijs per m² is met €3.572 iets hoger dan het gemiddelde van €3.572 (gelijk).

Hoe is de buurt Bloemhof om in te wonen?

Bloemhof is een levendige, multiculturele wijk met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Bewoners geven de buurt een gemiddeld cijfer van 5,24. Er zijn zowel positieve geluiden over gezelligheid en saamhorigheid als kritiek op overlast. De buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel E. Dat betekent dat het energieverbruik relatief hoog is. In de buurt heeft 28,6% van de koopwoningen een label D of lager, dus label E is niet uitzonderlijk. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met een beter label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. CBS De Akker ligt op 208 meter, Theresiaschool op 276 meter en OBS De Akkers op 452 meter. Voor voortgezet onderwijs is Zuiderpark College op 501 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,9 km afstand. Dat is ongeveer een half uur lopen of een korte busrit.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Bloemhof worden woningen gemiddeld in 74 dagen verkocht. Dat is iets meer dan twee maanden. De gemiddelde verkoopprijs ligt rond de €294.076, iets boven de huidige vraagprijs van deze woning.

Zuidstad Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen