Woning te koop: Nieuwstraat 109A, Gilze
KopenGilze en RijenGilzeSteenakkersNieuwstraat 109A

Nieuwstraat 109A

Steenakkers, Gilze en Rijen

€ 597.500
Buurt Steenakkers, GilzeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 1409m²
1409m² woonoppervlakte
Jumbo op 56m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in een groene buurt

Deze woning aan de Nieuwstraat in Gilze is met 1409 m² een flinke jongen. Het huis uit 1960 heeft energielabel A, dus je stookkosten vallen mee. De vraagprijs van €597.500 is aan de hoge kant, maar daar krijg je ook veel voor terug. Kijk ook naar andere woningen in Gilze en Rijen om te vergelijken.

Steenakkers: rustig en groen

De buurt Steenakkers is een rustige, groene wijk. Een bewoner zegt: "Leuke woningen, aardige buren en veel groen." Wel wordt opgemerkt dat de stoeptegels scheef liggen. De buurt telt veel eengezinswoningen en gezinnen met kinderen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de PLUS is op loopafstand. Kinderen kunnen naar Kindcentrum Pinokkio & De Bolster of OBS De Wildschut, beide op tien minuten lopen. De gemeente Gilze en Rijen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een bibliotheek.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder KIN Makelaars Gilze & Rijen op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 597.500
Prijs per m²€ 424
Woonoppervlakte1409m²
Perceeloppervlakte328m²
Bouwjaar1960
EnergielabelA
BuurtSteenakkers
WijkGilze
GemeenteGilze en Rijen

Locatie

Nieuwstraat 109A, Gilze

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
Chantal Willemen
16-07-2023
Leuke gezellige buurt

Leuke woningen, aardige buren en veel groen. Alleen de stoeptegels liggen allemaal schots en scheef en dat het val gevaarlijk is. Verder leuke buurt met leuke evenementen

Buurt statistieken

Gegevens uit Steenakkers

Inwoners2.220
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Steenakkers

Woningvoorraad991
Gem. WOZ-waarde€ 315.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Nieuwstraat 109
56m
PLUS
Raadhuisstraat 26
712m
Lidl
Pieter Breughelhof 3
4543m

Scholen

14 binnen 5 km

Kindcentrum Pinokkio & De Bolster
Basisonderwijs · 486 leerlingen
837m
Openbare basisschool De Wildschut
Basisonderwijs · 294 leerlingen
845m
Openbare Basisschool Koolhoven
Basisonderwijs · 537 leerlingen
3882m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwstraat 109A, Gilze

Welk energielabel heeft Nieuwstraat 109A?

De woning aan Nieuwstraat 109A in Gilze heeft energielabel A.

Is de prijs van €597.500 marktconform voor deze woning?

De gemiddelde verkoopprijs in de buurt Steenakkers ligt rond de €440.000, maar die cijfers zijn gebaseerd op kleinere woningen. Deze woning is met 1409 m² uitzonderlijk groot, dus de prijs is hoger. Of het een goede deal is, hangt af van wat je zoekt.

Hoe is de buurt Steenakkers om in te wonen?

De buurt wordt omschreven als rustig en groen, met aardige buren. Er zijn veel eengezinswoningen en gezinnen. Wel wordt er geklaagd over scheve stoeptegels. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.