Woning te huur: Osdorpplein 1001C6, Amsterdam

Osdorpplein 1001C6

Osdorpplein en omgeving, Amsterdam

€ 1.954 p.m.
Buurt Osdorpplein en omgeving, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jumbo op 109m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een modern appartement aan het Osdorpplein

Dit appartement uit 2022 ligt aan het levendige Osdorpplein, waar je 's ochtends je brood haalt bij de Jumbo om de hoek. Met 68 m² woonoppervlak is het een comfortabele woning voor een stel of alleenstaande. De huurprijs van €1.954 is marktconform vergeleken met andere huurwoningen in Amsterdam.

De buurt Osdorpplein e.o.

De buurt Osdorpplein e.o. is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner een 6,5: "Lol". De buurt telt veel jonge huishoudens, met een gemiddelde leeftijd rond de 35 jaar.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je boodschappen loop je twee straten verder naar Dirk of AH XL. Het Calandlyceum (voortgezet onderwijs) zit op vijf minuten lopen, en basisscholen zoals de Osdorpse Montessori School zijn ook dichtbij. De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Uppmärk en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.954 p.m.
Prijs per m²€ 29 p.m.
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte10077m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA++
BuurtOsdorpplein en omgeving
WijkOsdorp-Oost
GemeenteAmsterdam

Locatie

Osdorpplein 1001C6, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.5
Chaima
30-12-2024
Lol

Lol

Buurt statistieken

Gegevens uit Osdorpplein en omgeving

Inwoners4.780
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Osdorpplein en omgeving

Woningvoorraad2.052
Gem. WOZ-waarde€ 356.000
Koopwoningen19%
Huurwoningen81%

Supermarkten

71 binnen 5 km

Jumbo
Osdorpplein 1014
109m
Dirk
Tussenmeer 1A
244m
AH XL
Osdorpplein 469
269m

Scholen

120 binnen 5 km

Calandlyceum
Voortgezet onderwijs · 1553 leerlingen
447m
Osdorpse Montessori School
Basisonderwijs · 262 leerlingen
508m
Oecumenische basisschool Ichthus
Basisonderwijs · 384 leerlingen
631m

Veelgestelde vragen

Over Osdorpplein 1001C6, Amsterdam

Welk energielabel heeft Osdorpplein 1001C6?

De woning aan Osdorpplein 1001C6 in Amsterdam heeft energielabel A++.

Is €1.954 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.954 ligt iets onder de gemiddelde huurprijs in de buurt (€2.127) en is daarmee marktconform. Het appartement is 68 m² groot, wat neerkomt op €28,74 per m², iets lager dan het buurtgemiddelde van €29,58 per m². De woning is relatief nieuw (2022), wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in Osdorpplein e.o. worden gemiddeld in 14 dagen verhuurd, wat aangeeft dat de markt er snel beweegt. Er staan momenteel 16 huurwoningen te huur in de buurt, dus er is keuze, maar reken op een korte beslissingstijd.

Wat voor type woning is dit en is het geschikt voor een gezin?

Het is een appartement van 68 m² met bouwjaar 2022. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens (1.280) en huishoudens met kinderen (615), dus er wonen zowel alleenstaanden als gezinnen. Het appartement is waarschijnlijk meer geschikt voor een stel of kleine familie.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand: Jumbo (109 m), Dirk (244 m) en AH XL (269 m). Ook scholen zoals het Calandlyceum (447 m) en de Osdorpse Montessori School (508 m) zijn dichtbij. Een park of plantsoen vind je op 200 m afstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 522 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is dat lastig te duiden. Het is een stedelijke omgeving met een hoge bevolkingsdichtheid (4.815 adressen per km²), wat invloed kan hebben op de veiligheidsbeleving.

Uppmärk
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Uppmärk
uppmark.nl
Bekijk
Uppmärk
huispedia.nl
Bekijk