Woning te koop: Ostrea 102, Kamperland

Ostrea 102

Verspreide huizen Kamperland, Noord-Beveland

€ 589.000
Buurt Verspreide huizen Kamperland, KamperlandBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 141m²
141m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis in een rustige omgeving

Dit vrijstaande huis aan de Ostrea in Kamperland ademt rust en ruimte. Met 141 vierkante meter woonoppervlak en een perceel dat je zelf kunt invullen, is het een plek waar je tot rust komt. De woning uit 1989 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €589.000 is marktconform voor een woningen in Noord-Beveland.

De buurt: Verspreide huizen Kamperland

De buurt Verspreide huizen Kamperland is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het is er rustig, met 250 inwoners en een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele sfeer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel ruimte.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Aldi, beide op ongeveer twee kilometer afstand. Ook SPAR is dichtbij. Kinderen kunnen naar C B S de Kamperschouw of Openbare Basisschool De Vliete, beide op loopafstand. De gemeente Noord-Beveland biedt een rustig leven met alle basisvoorzieningen binnen handbereik.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ruiterplaat Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 589.000
Prijs per m²€ 4.177
Woonoppervlakte141m²
Perceeloppervlakte361m²
Bouwjaar1989
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Kamperland
WijkKamperland
GemeenteNoord-Beveland

Locatie

Ostrea 102, Kamperland

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Kamperland

Inwoners250
Mannen52%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Ruiterplaatweg 5
2164m
Aldi
Ruiterplaatweg 6
2287m
SPAR
Oostvoorstraat 17
2419m

Scholen

2 binnen 5 km

C B S de Kamperschouw
Basisonderwijs · 115 leerlingen
2178m
Openbare Basisschool De Vliete
Basisonderwijs · 95 leerlingen
2296m

Veelgestelde vragen

Over Ostrea 102, Kamperland

Welk energielabel heeft Ostrea 102?

De woning aan Ostrea 102 in Kamperland heeft energielabel C.

Is de prijs van €589.000 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €589.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 141 m² in deze omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel C is gemiddeld, dus je kunt normale stookkosten verwachten.

Hoe is de bereikbaarheid van Kamperland?

Kamperland is een rustig dorp op Noord-Beveland. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 17,8 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: C B S de Kamperschouw (2,2 km) en Openbare Basisschool De Vliete (2,3 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad verderop, op 16,6 kilometer afstand.

Wat voor type woning is dit?

Dit is een vrijstaande woning uit 1989 met een woonoppervlak van 141 m². Het energielabel is C. De woning heeft een eigen perceel en biedt veel privacy. Het is een koopwoning, geen huurwoning.

Zijn er winkels in de buurt?

Binnen vijf kilometer zijn er drie supermarkten: Albert Heijn, Aldi en SPAR. De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 2,2 kilometer. Ook zijn er restaurants op 1,6 kilometer afstand.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt Verspreide huizen Kamperland is een rustige, landelijke omgeving. Het aantal misdrijven is laag: 42 in totaal. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele en veilige sfeer.

Ruiterplaat Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.