Woning te huur: Palmstraat 12F, Amsterdam
HurenAmsterdamJordaanDriehoekbuurtPalmstraat 12F

Palmstraat 12F

Driehoekbuurt, Amsterdam

€ 2.975 p.m.
Buurt Driehoekbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ekoplaza op 234m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
40% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement in de Jordaan

Deze woning aan de Palmstraat 12F in de Jordaan is een compact appartement met energielabel A+++, wat betekent dat het zeer zuinig is. Met 43 m² woonoppervlak is het een kleine woning, maar de ligging in een van de meest geliefde buurten van Amsterdam maakt het aantrekkelijk. De huurprijs van €2.975 per maand is marktconform vergeleken met andere huurwoningen in Amsterdam.

De Driehoekbuurt

De buurt Driehoekbuurt is een levendige wijk in de Jordaan. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jonge en oudere bewoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor het centrum van Amsterdam. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de buurt staat bekend om zijn historische karakter en centrale ligging.

Leven in de straat

In de ochtend haal je verse broodjes bij de Ekoplaza, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn twee straten verder, en Jumbo ook op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Burght of de Theo Thijssenschool, beide op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.975 p.m.
Prijs per m²€ 69 p.m.
Woonoppervlakte43m²
Perceeloppervlakte37m²
Bouwjaar1941
EnergielabelA+++
BuurtDriehoekbuurt
WijkJordaan
GemeenteAmsterdam

Locatie

Palmstraat 12F, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Driehoekbuurt

Inwoners2.730
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Driehoekbuurt

Woningvoorraad1.896
Gem. WOZ-waarde€ 519.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen73%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Ekoplaza
Haarlemmerdijk 164
234m
Albert Heijn
Haarlemmerdijk 1
265m
Jumbo
Westerstraat 98-102
331m

Scholen

211 binnen 5 km

Vinse School
Voortgezet onderwijs · 388 leerlingen
347m
de Burght
Basisonderwijs · 387 leerlingen
590m
Theo Thijssenschool Amsterdam
Basisonderwijs · 388 leerlingen
612m

Veelgestelde vragen

Over Palmstraat 12F, Amsterdam

Welk energielabel heeft Palmstraat 12F?

De woning aan Palmstraat 12F in Amsterdam heeft energielabel A+++.

Is de huurprijs van €2.975 marktconform?

De gemiddelde huurprijs in de buurt is €3.098, met een mediaan van €2.950. De prijs van deze woning ligt dus rond het gemiddelde. De gemiddelde prijs per m² is €32,38, terwijl deze woning €69,19 per m² kost, wat hoger is door het kleine oppervlak. Het is een marktconforme prijs voor een A+++ gelabelde woning in de Jordaan.

Hoe groot is de woning?

De woning heeft een woonoppervlak van 43 m². Dat is kleiner dan het buurtgemiddelde van 74 m². Het is een compact appartement. Het energielabel A+++ betekent lage energiekosten.

Wat is de buurt Driehoekbuurt?

De Driehoekbuurt is een deel van de Jordaan in Amsterdam-Centrum. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een hoge stedelijkheidsgraad. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en restaurants. Het treinstation is op 1,8 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is de Burght op 590 meter, en de Theo Thijssenschool op 612 meter. Voor voortgezet onderwijs is Vinse School op 347 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 137 misdrijven geregistreerd. Het is een stedelijke omgeving, dus zoals in elk centrumgebied is het verstandig om alert te zijn. De buurt heeft een levendig karakter met veel voorzieningen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. Dit is gunstig voor de maandlasten. Het label is een groot pluspunt voor een woning uit 1941.

Huispedia
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen