Woning te koop: Patrijzenlaan 1-208, Kamperland

Patrijzenlaan 1-208

Verspreide huizen Kamperland, Noord-Beveland

€ 289.000
Buurt Verspreide huizen Kamperland, KamperlandBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 2834m²
2834m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige omgeving

Dit appartement aan de Patrijzenlaan in Kamperland biedt een bijzonder groot perceel van 2834 m². Het is gebouwd in 2010 en heeft energielabel D. Met een vraagprijs van €289.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Noord-Beveland voor een vergelijking.

De buurt: Verspreide huizen Kamperland

De buurt Verspreide huizen Kamperland is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar vooral gezinnen en ouderen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen. De sfeer is er kalm en dorps. Meer over de buurt Verspreide huizen Kamperland lees je op de buurtpagina.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op bijna 3 km afstand, of bij de Albert Heijn en PLUS die ook op loopafstand liggen. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals C B S de Kamperschouw en Basissch De Goede Polder, beide op een paar kilometer. De gemeente Noord-Beveland biedt een overzicht van alle voorzieningen in de omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ruiterplaat Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 102
Woonoppervlakte2834m²
Perceeloppervlakte5295m²
Bouwjaar2010
EnergielabelD
BuurtVerspreide huizen Kamperland
WijkKamperland
GemeenteNoord-Beveland

Locatie

Patrijzenlaan 1-208, Kamperland

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Kamperland

Inwoners250
Mannen52%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Ruiterplaatweg 6
2968m
Albert Heijn
Ruiterplaatweg 5
3188m
PLUS
Fort den Haakweg 12
3573m

Scholen

3 binnen 5 km

C B S de Kamperschouw
Basisonderwijs · 115 leerlingen
3478m
Basissch De Goede Polder
Basisonderwijs · 49 leerlingen
3807m
SVS de Magdalon
Basisonderwijs · 74 leerlingen
4638m

Veelgestelde vragen

Over Patrijzenlaan 1-208, Kamperland

Welk energielabel heeft Patrijzenlaan 1-208?

De woning aan Patrijzenlaan 1-208 in Kamperland heeft energielabel D.

Is €289.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €289.000 is marktconform voor een appartement met een groot perceel in Kamperland. Het bouwjaar 2010 en energielabel D zijn factoren die meewegen. Vergelijk met andere woningen in de regio om te bepalen of het past binnen je budget.

Hoe is de bereikbaarheid van Kamperland?

Kamperland is een dorp op Noord-Beveland. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 17,8 km afstand. De auto is dan ook het meest praktisch voor woon-werkverkeer. De omgeving is rustig en landelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 km, zoals C B S de Kamperschouw (3,5 km) en Basissch De Goede Polder (3,8 km). Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een stad verder weg, op 16,6 km afstand.