Woning te koop: Raadhuisstraat 16D, Wildervank
KopenVeendamWildervankBoven-WildervankRaadhuisstraat 16D

Raadhuisstraat 16D

Boven-Wildervank, Veendam

€ 287.500
Buurt Boven-Wildervank, WildervankBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristiek appartement met een uitstekend energielabel

Dit appartement aan de Raadstraat in Wildervank combineert de charme van een 19e-eeuws pand met moderne energiezuinigheid. Met energielabel A+++ ben je verzekerd van lage stookkosten, een zeldzaamheid in een buurt waar de meeste woningen een lager label hebben. De woning is met 61 m² compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €287.500 is scherp geprijsd vergeleken met andere woningen in Veendam.

Boven-Wildervank: een dorpse gemeenschap

De buurt Boven-Wildervank is rustig en dorps. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Gezellige buurt waar iedereen elkaar kent." De buurt Boven-Wildervank telt 1.355 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen, wat bijdraagt aan de stabiele sfeer.

Dagelijks leven in Wildervank

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op tien minuten lopen. Ook Jumbo en Lidl zijn binnen fietsafstand. Kinderen kunnen naar de odab Westerschool, om de hoek, of naar CBS 't Haimstee, twee straten verder. De gemeente Veendam biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ommeland Makelaardij en Assurantiën aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 287.500
Prijs per m²€ 4.713
Woonoppervlakte61m²
Perceeloppervlakte1554m²
Bouwjaar1890
EnergielabelA+++
BuurtBoven-Wildervank
WijkWildervank
GemeenteVeendam

Locatie

Raadhuisstraat 16D, Wildervank

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Daniel wendels
11-05-2025
Gezellige buurt waar iedereen elkaar kent

Ik woon hier al 18 jaad

Buurt statistieken

Gegevens uit Boven-Wildervank

Inwoners1.355
Mannen53%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Boven-Wildervank

Woningvoorraad547
Gem. WOZ-waarde€ 224.000
Koopwoningen88%
Huurwoningen12%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Apollolaan 3
1030m
Jumbo
De Reede 9-10
2191m
Lidl
J.G. Pinksterstraat 12
3403m

Scholen

19 binnen 5 km

odab Westerschool
Basisonderwijs · 236 leerlingen
969m
CBS 't Haimstee
Basisonderwijs · 103 leerlingen
1306m
Openbare Basisschool De Sleutel
Basisonderwijs · 93 leerlingen
1693m

Veelgestelde vragen

Over Raadhuisstraat 16D, Wildervank

Welk energielabel heeft Raadhuisstraat 16D?

De woning aan Raadhuisstraat 16D in Wildervank heeft energielabel A+++.

Is €287.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs ligt 16% onder het buurtgemiddelde van €341.333. De woning is wel kleiner (61 m²) dan het gemiddelde (120 m²), maar het energielabel A+++ is uitzonderlijk goed. In de buurt zijn 12 koopwoningen beschikbaar, met prijzen tussen €249.500 en €420.000.

Hoe is de buurt Boven-Wildervank om in te wonen?

Boven-Wildervank is een rustige, dorpse buurt waar bewoners elkaar kennen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. Het is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5), met een lage omgevingsadressendichtheid. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de basis is er: een basisschool en een supermarkt binnen een kilometer.