Woning te koop: Spaarndamseweg 448C, Haarlem
KopenHaarlemIndischewijkMolukkenbuurtSpaarndamseweg 448C

Spaarndamseweg 448C

Molukkenbuurt, Haarlem

€ 840.000
Buurt Molukkenbuurt, HaarlemBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 129m²
57% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 397m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouw in de Indischewijk

Deze nieuwbouwwoning aan de Spaarndamseweg in Haarlem is pas in 2025 opgeleverd. Met 129 m² woonoppervlak is hij flink ruimer dan wat er in de buurt gemiddeld te koop staat. De woning ligt in de Indischewijk, een levendige buurt met een mix van vooroorlogse bebouwing en nieuwbouw. De vraagprijs van €840.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de nieuwbouwstatus. Bekijk ook andere woningen in Haarlem.

De Molukkenbuurt

De buurt Molukkenbuurt is een stedelijke wijk met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel gezinnen en de inkomens zijn doorsnee. De buurt heeft een mix van culturen en een levendig straatbeeld. Op basis van de beschikbare beoordelingen zijn er geen specifieke bewonerservaringen gedeeld.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (op loopafstand) of de Dekamarkt twee straten verder. Ook de Vomar is op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Vrije School Kennemerland en Openbare Basisschool De Cirkel, beide op loopafstand. De gemeente Haarlem biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via JRS makelaars Haarlem aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 840.000
Prijs per m²€ 6.512
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte11577m²
Bouwjaar2025
BuurtMolukkenbuurt
WijkIndischewijk
GemeenteHaarlem

Locatie

Spaarndamseweg 448C, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Molukkenbuurt

Inwoners1.260
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Molukkenbuurt

Woningvoorraad510
Gem. WOZ-waarde€ 551.000
Koopwoningen85%
Huurwoningen15%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Albert Heijn
Soendaplein 18
397m
Dekamarkt
Rijksstraatweg 40-42
507m
Vomar
Paul Krugerkade 16
843m

Scholen

93 binnen 5 km

Vrije School Kennemerland
Basisonderwijs · 218 leerlingen
278m
Openbare Basisschool De Cirkel
Basisonderwijs · 249 leerlingen
307m
Liduinaschool
Basisonderwijs · 324 leerlingen
428m

Veelgestelde vragen

Over Spaarndamseweg 448C, Haarlem

Is €840.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €840.000 ligt boven het gemiddelde van €395.000 voor koopwoningen in de buurt, maar deze woning is met 129 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 82 m². Bovendien is het nieuwbouw uit 2025, terwijl de meeste woningen in de buurt voor 1945 zijn gebouwd. De prijs per m² is niet direct te vergelijken omdat er maar één woning in de buurt te koop staat.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Haarlem ligt op 2 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat er veel voorzieningen in de buurt zijn.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

Omdat het nieuwbouw uit 2025 betreft, mag je een zuinige woning verwachten. In de buurt hebben alle woningen energielabel D of lager, maar dat geldt niet voor deze nieuwbouw.