Woning te koop: Vijverlaan 1B85, Otterlo
KopenEdeOtterloOtterlo dorpVijverlaan 1B85

Vijverlaan 1B85

Otterlo dorp, Ede

€ 449.000
Buurt Otterlo dorp, OtterloBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 250m²
250m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Otterlo

Deze vrijstaande woning aan de Vijverlaan in Otterlo ademt rust en ruimte. Met 250 m² woonoppervlak en een energielabel A+ is het een comfortabel en duurzaam huis. De vraagprijs van €449.000 is marktconform voor dit type woning in de regio. Bekijk ook andere woningen in Ede voor een vergelijking.

Otterlo dorp

Otterlo dorp is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen en de buurt telt relatief veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel groen. Lees meer over de buurt Otterlo dorp.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, om de hoek op loopafstand. Ook de PLUS en Coop zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar de Ericaschool, twee straten verder, of naar de School Met De Bijbel De Zaaier op tien minuten rijden. De gemeente Ede biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Maaike van Doorn Makelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 449.000
Prijs per m²€ 1.796
Woonoppervlakte250m²
Perceeloppervlakte49568m²
Bouwjaar1991
EnergielabelA+
BuurtOtterlo dorp
WijkOtterlo
GemeenteEde

Locatie

Vijverlaan 1B85, Otterlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Otterlo dorp

Inwoners1.420
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Dorpsstraat 4a
994m
PLUS
Dorpsstraat 28
4341m
Coop
Edeseweg 118
4650m

Scholen

4 binnen 5 km

Ericaschool
Basisonderwijs · 145 leerlingen
952m
School Met De Bijbel De Zaaier
Basisonderwijs · 224 leerlingen
4089m
School met de Bijbel Wekerom
Basisonderwijs · 262 leerlingen
4600m

Veelgestelde vragen

Over Vijverlaan 1B85, Otterlo

Welk energielabel heeft Vijverlaan 1B85?

De woning aan Vijverlaan 1B85 in Otterlo heeft energielabel A+.

Is €449.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €449.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 250 m² met energielabel A+ in Otterlo. De woning is ruim en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijk met andere woningen in de regio om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Otterlo dorp om in te wonen?

Otterlo dorp is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en is populair bij gezinnen en ouderen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loop- of fietsafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit resulteert in lage stookkosten in vergelijking met woningen met een lager label. Het is een duurzame woning die bijdraagt aan een lagere energierekening.