Woning te koop: Vijverlaan 1G1, Otterlo
KopenEdeOtterloOtterlo dorpVijverlaan 1G1

Vijverlaan 1G1

Otterlo dorp, Ede

€ 287.500
Buurt Otterlo dorp, OtterloBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Otterlo

Dit appartement aan de Vijverlaan in Otterlo is een fijne plek voor wie houdt van rust en natuur. Het is een lichte woning met een praktische indeling. De woning uit 2015 is goed onderhouden en heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. Met een vraagprijs van €287.500 is dit een marktconform aanbod voor een appartement in deze omgeving. Vergelijk het met andere woningen in Ede.

De buurt: Otterlo dorp

Otterlo dorp is een rustige, groene woonkern midden in de natuur. De buurt telt zo'n 1.420 inwoners en kent een mix van gezinnen en ouderen. Het is een dorpse gemeenschap waar je elkaar nog kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen specifieke feedback van bewoners, maar de sfeer is er een van rust en ruimte. De buurt Otterlo dorp is vooral geliefd om de nabijheid van de Veluwe.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op ongeveer een kwartier lopen. Ook de PLUS en Coop zijn op fietsafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals Ericaschool (op loopafstand) en School Met De Bijbel De Zaaier. Het is een rustige straat waar het 's ochtends druk is met kinderen die naar school gaan. De gemeente Ede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Maaike van Doorn Makelaar en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 287.500
Prijs per m²€ 4.423
Woonoppervlakte65m²
Perceeloppervlakte361m²
Bouwjaar2015
EnergielabelB
BuurtOtterlo dorp
WijkOtterlo
GemeenteEde

Locatie

Vijverlaan 1G1, Otterlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Otterlo dorp

Inwoners1.420
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Dorpsstraat 4a
1204m
PLUS
Dorpsstraat 28
4550m
Coop
Edeseweg 118
4855m

Scholen

4 binnen 5 km

Ericaschool
Basisonderwijs · 145 leerlingen
1153m
School Met De Bijbel De Zaaier
Basisonderwijs · 224 leerlingen
4301m
School met de Bijbel Wekerom
Basisonderwijs · 262 leerlingen
4803m

Veelgestelde vragen

Over Vijverlaan 1G1, Otterlo

Welk energielabel heeft Vijverlaan 1G1?

De woning aan Vijverlaan 1G1 in Otterlo heeft energielabel B.

Is €287.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €287.500 is marktconform voor een appartement van 65 m² met energielabel B in Otterlo. De woning is relatief nieuw (2015) en verkeert in goede staat. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Otterlo?

Otterlo ligt in de gemeente Ede, op de Veluwe. De dichtstbijzijnde treinstations zijn in Ede-Wageningen en Arnhem, beide op ongeveer 10 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt; er rijden bussen naar Ede en Arnhem.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In Otterlo dorp vind je een SPAR-supermarkt op loopafstand, evenals een huisartsenpraktijk en een basisschool. Voor uitgebreidere winkels en uitgaansgelegenheden ben je aangewezen op Ede of Arnhem. De omgeving biedt veel natuur.

Is de woning geschikt voor een starter?

Ja, met 65 m² woonoppervlak en een vraagprijs van €287.500 is dit een geschikte woning voor een starter. Het energielabel B houdt de energiekosten beheersbaar. De woning is in 2015 gebouwd, dus er is weinig direct onderhoud te verwachten.

Hoe veilig is de buurt?

Otterlo dorp is een rustige, veilige buurt. Het aantal geregistreerde misdrijven is laag (36 in totaal). De gemeenschap is hecht en de straten zijn over het algemeen rustig. Het is een prettige omgeving om te wonen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het een redelijk zuinige woning is. De isolatie en installaties zijn van een goed niveau, maar niet optimaal. De energiekosten zullen lager zijn dan bij een woning met label D of lager.