Woning te koop: Zonneoordlaan 47R377, Ede
KopenEdeBuitengebied Ede-StadDriesprong/GinkelZonneoordlaan 47R377

Zonneoordlaan 47R377

Driesprong/Ginkel, Ede

€ 135.000
Buurt Driesprong/Ginkel, EdeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustig begin in het groen

Deze woning aan de Zonneoordlaan 47R377 in Ede is een instapklare recreatiewoning uit 2022. Met 52 m² woonoppervlak en energielabel B is het een zuinig en onderhoudsarm optrekje. De vraagprijs van €135.000 is aan de scherpe kant voor een woning van dit formaat in de regio, zeker vergeleken met andere woningen in Ede.

De buurt: Driesprong/Ginkel

De woning ligt in de buurt Driesprong/Ginkel, een rustig buitengebied met veel eengezinswoningen (94%). De buurt telt zo'n 800 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een plek waar rust en ruimte de boventoon voeren. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 101, dat is echt wonen in het groen.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets. De dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, ligt op ruim 2,5 km afstand, twee straten verder, maar wel goed bereikbaar. Ook scholen zijn op fietsafstand: basisschool Paasbergschool op 2,5 km en Veldhuizerschool op 2,8 km. Het treinstation van Ede ligt op 4,4 km, tien minuten lopen? Nee, eerder een kort ritje met de bus of fiets. De gemeente Ede biedt verder voldoende voorzieningen op het gebied van zorg en recreatie.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Maaike van Doorn Makelaar en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 135.000
Prijs per m²€ 2.596
Woonoppervlakte52m²
Perceeloppervlakte25625m²
Bouwjaar2022
EnergielabelB
BuurtDriesprong/Ginkel
WijkBuitengebied Ede-Stad
GemeenteEde

Locatie

Zonneoordlaan 47R377, Ede

Buurt statistieken

Gegevens uit Driesprong/Ginkel

Inwoners800
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Bunschoterplein 1
2558m
Boni
Brouwerstraat 21
2782m
Albert Heijn
Parkweide 14
2908m

Scholen

32 binnen 5 km

De Toekomst
Speciaal onderwijs · 129 leerlingen
2002m
Vester College
Speciaal onderwijs · 162 leerlingen
2422m
De Wegwijzer
Speciaal onderwijs · 142 leerlingen
2449m

Veelgestelde vragen

Over Zonneoordlaan 47R377, Ede

Welk energielabel heeft Zonneoordlaan 47R377?

De woning aan Zonneoordlaan 47R377 in Ede heeft energielabel B.

Is €135.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €135.000 is marktconform voor een recreatiewoning van 52 m² met bouwjaar 2022 en energielabel B in de regio Ede. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden. Het is een scherpe prijs gezien het lage energieverbruik en de moderne staat.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het buitengebied van Ede, in de rustige buurt Driesprong/Ginkel. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 2,6 km afstand, en basisscholen zoals Paasbergschool op 2,5 km. Het treinstation van Ede ligt op 4,4 km. Voor dagelijkse boodschappen en school ben je dus aangewezen op de fiets of auto.

Hoe is de buurt Driesprong/Ginkel om in te wonen?