KopenDelftAppartementenAbtswoude 19A

Abtswoude 19A

Abtswoude, Delft

€ 2.100.000
Buurt Abtswoude, DelftBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 398m²
398m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
43% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statig appartement in het groene Abtswoude

Dit royale appartement van 398 m² aan Abtswoude 19A ademt de sfeer van een landgoed, midden in het groen. Het bouwjaar 1906 geeft het pand karakter, met hoge plafonds en ruime kamers. Met een vraagprijs van €2.100.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van deze omvang en uitstraling in Delft is dat marktconform. Vergelijk het met andere appartementen in Delft om een beeld te krijgen.

Abtswoude: rust en ruimte

De buurt Abtswoude is een oase van rust, met slechts 35 inwoners en veel groen. Het is een plek waar je de stilte kunt opzoeken, maar toch dicht bij de stad bent. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel natuur om de hoek. De buurt Abtswoude biedt een unieke woonomgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 731 meter of PLUS op 838 meter, beide op loopafstand. Ook zijn er basisscholen in de buurt: De Regenboog en Basisschool SpringWijs, beide op 633 meter. De gemeente Delft biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot parken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hulsebosch Makelaardij b.v. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.100.000
Prijs per m²€ 5.276
Woonoppervlakte398m²
Perceeloppervlakte1715m²
Bouwjaar1906
EnergielabelC
BuurtAbtswoude
WijkAbtswoude
GemeenteDelft

Locatie

Abtswoude 19A, Delft

Buurt statistieken

Gegevens uit Abtswoude

Inwoners35
Mannen57%
Vrouwen29%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Jumbo
Dasstraat 9
731m
PLUS
Bikolaan 171
838m
Jumbo
Vrijheidslaan 1
1127m

Scholen

57 binnen 5 km

De Regenboog
Basisonderwijs · 132 leerlingen
633m
Basisschool SpringWijs
Basisonderwijs · 315 leerlingen
633m
De Bonte Pael
Basisonderwijs · 175 leerlingen
869m

Veelgestelde vragen

Over Abtswoude 19A, Delft

Welk energielabel heeft Abtswoude 19A?

De woning aan Abtswoude 19A in Delft heeft energielabel C.

Is €2.100.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.100.000 is fors, maar gezien de oppervlakte van 398 m², het bouwjaar 1906 en de unieke ligging in het groene Abtswoude is het een prijs die past bij dit type woning. Appartementen van deze omvang in Delft zijn schaars, en de prijs weerspiegelt de exclusiviteit. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Vergelijk met andere appartementen in Delft om te zien of de prijs in lijn is met jouw verwachtingen.

Hoe is de bereikbaarheid van Abtswoude?

Abtswoude ligt op 2,0 km van het treinstation, dus je bent in ongeveer 25 minuten lopen of 5 minuten fietsen op het station. De omgevingsadressendichtheid is 1083, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Het openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1906?