Appartement te huur: Backershagen 87, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenBackershagen 87

Backershagen 87

Buitenveldert-Zuid-Midden, Amsterdam

€ 2.950 p.m.
Buurt Buitenveldert-Zuid-Midden, AmsterdamBekijk buurt
AH XL op 456m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Buitenveldert-Zuid-Midden

Dit appartement aan de Backershagen 87 in Amsterdam is een stille plek in de stad. Met 109 m² woonoppervlak en energielabel E is het een woning met karakter. De huurprijs van €2.950 per maand is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan ruime huurwoningen in deze buurt. Kijk ook naar andere appartementen in Amsterdam voor een vergelijking.

De buurt: Buitenveldert-Zuid-Midden

Buitenveldert-Zuid-Midden is een rustige, groene wijk met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt zo'n 3.970 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Het is een plek waar je elkaar groet op straat. Lees meer over de buurt Buitenveldert-Zuid-Midden.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de AH XL om de hoek (op 5 minuten lopen) of bij Jumbo (6 minuten). Voor de kinderen is de Buitenveldertse Montessorischool op 3 minuten lopen, en het voortgezet onderwijs zit ook dichtbij. Het park of plantsoen is op 3 minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk van voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.950 p.m.
Prijs per m²€ 27 p.m.
Woonoppervlakte109m²
Perceeloppervlakte931m²
Bouwjaar1968
EnergielabelE
BuurtBuitenveldert-Zuid-Midden
WijkBuitenveldert-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Backershagen 87, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitenveldert-Zuid-Midden

Inwoners3.970
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitenveldert-Zuid-Midden

Woningvoorraad2.060
Gem. WOZ-waarde€ 502.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen55%

Supermarkten

117 binnen 5 km

AH XL
Gelderlandplein 47
456m
Jumbo
Kastelenstraat 70
513m
Ekoplaza
Arent Janszoon Ernststraat 665
526m

Scholen

145 binnen 5 km

VSO Alphons Laudy
Speciaal onderwijs · 142 leerlingen
195m
Stichting Joodse Kindergemeenschap Cheider
Basisonderwijs · 83 leerlingen
221m
Stichting Joodse Kindergemeenschap Cheider MAVO HAVO VWO
Voortgezet onderwijs · 39 leerlingen
222m

Veelgestelde vragen

Over Backershagen 87, Amsterdam

Welk energielabel heeft Backershagen 87?

De woning aan Backershagen 87 in Amsterdam heeft energielabel E.

Is €2.950 per maand een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.950 ligt boven de mediaanhuurprijs van €2.600 in de buurt, maar is niet extreem hoog. Het appartement is met 109 m² groter dan het gemiddelde (106 m²) en de prijs per m² (€27,06) is lager dan het buurtgemiddelde van €34,96. Het is een marktconforme prijs voor een ruim appartement in deze gewilde buurt.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in Buitenveldert-Zuid-Midden worden gemiddeld in 12 dagen verhuurd. Dat is snel, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren. De markt is krap: er staan momenteel 11 huurwoningen te huur, terwijl er in de afgelopen periode 115 zijn verhuurd.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan nieuwere woningen. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder AH XL (456 m) en Jumbo (513 m). Ook zijn er diverse scholen dichtbij, zoals de Buitenveldertse Montessorischool (267 m) en Stichting Joodse Kindergemeenschap Cheider (221 m). Het is een kindvriendelijke buurt.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,2 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte busrit.

Wat voor type woning is dit en wat is de oppervlakte?

Het is een appartement uit 1968 met een woonoppervlak van 109 m². Het is een ruime woning. De exacte indeling (aantal kamers) is niet vermeld, maar bij 109 m² kun je rekenen op meerdere kamers.

Huispedia
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Huispedia
interhouse.nl