Appartement te koop: Berlaarstraat 107, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenBerlaarstraat 107

Berlaarstraat 107

Nieuw-Sloten-Noordwest, Amsterdam

€ 509.000
Buurt Nieuw-Sloten-Noordwest, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 140m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Nieuw-Sloten

Dit appartement aan de Berlaarstraat 107 in Amsterdam voelt als een oase van rust, midden in de stad. Met 92 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De prijs van €509.000 is marktconform voor een appartementen in Amsterdam van deze omvang.

De buurt: Nieuw-Sloten-Noordwest

Nieuw-Sloten-Noordwest is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen. De buurt Nieuw-Sloten-Noordwest heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Het park of plantsoen is letterlijk om de hoek.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn of Dirk. Basisschool De Mijlpaal is om de hoek, en ook de andere scholen zijn op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via FRIS Woningmakelaars Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 509.000
Prijs per m²€ 5.533
Woonoppervlakte92m²
Perceeloppervlakte1035m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA
BuurtNieuw-Sloten-Noordwest
WijkSloten/Nieuw-Sloten
GemeenteAmsterdam

Locatie

Berlaarstraat 107, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Sloten-Noordwest

Inwoners3.035
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuw-Sloten-Noordwest

Woningvoorraad1.219
Gem. WOZ-waarde€ 525.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen49%

Supermarkten

70 binnen 5 km

Albert Heijn
Belgieplein 107
140m
Dirk
Belgiëplein 106
195m
Albert Heijn
Pieter Calandlaan 212A
922m

Scholen

125 binnen 5 km

Basisschool De Mijlpaal
Basisonderwijs · 359 leerlingen
229m
Openbare Basisschool de Vlaamse Reus
Basisonderwijs · 337 leerlingen
593m
Basisschool De Zevensprong
Basisonderwijs · 384 leerlingen
658m

Veelgestelde vragen

Over Berlaarstraat 107, Amsterdam

Welk energielabel heeft Berlaarstraat 107?

De woning aan Berlaarstraat 107 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €509.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €509.000 is marktconform. In de buurt Nieuw-Sloten-Noordwest ligt de gemiddelde verkoopprijs van koopwoningen rond de €637.000, maar dat is inclusief eengezinswoningen. Voor een appartement van 92 m² met energielabel A is dit een scherpe prijs.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,1 kilometer afstand. Dat is een flink eind, maar er zijn bushaltes in de buurt.

Wat is de sfeer in de buurt?

Nieuw-Sloten-Noordwest is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is er veilig: er zijn 76 misdrijven geregistreerd in de buurt, wat relatief laag is voor Amsterdam. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Mijlpaal ligt op 229 meter, Openbare Basisschool de Vlaamse Reus op 593 meter en Basisschool De Zevensprong op 658 meter. Ook is er een school voor voortgezet speciaal onderwijs in de buurt.

Hoe hoog zijn de energiekosten met label A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt dus lage stookkosten verwachten, maar concrete bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. In de buurt heeft 25% van de koopwoningen label A, de rest label B.

Is er een park of groen in de buurt?

Ja, een park of plantsoen ligt op slechts 0,1 kilometer afstand, dus letterlijk om de hoek. Dat is een groot pluspunt voor wie van groen houdt.

FRIS Woningmakelaars Amsterdam
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
FRIS Woningmakelaars Amsterdam
huispedia.nl
Bekijk
FRIS Woningmakelaars Amsterdam