Appartement te koop: Beukplein 32, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenBeukplein 32

Beukplein 32

Bomenbuurt, Den Haag

€ 479.000
Buurt Bomenbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
PLUS op 280m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een sfeervol appartement in de Bomenbuurt

Dit appartement aan het Beukplein ademt de charme van 1914, met een energielabel B dat aangeeft dat het goed onderhouden is. Met 94 vierkante meter woonoppervlak biedt het ruimte voor een stadsgezin of stel. De vraagprijs van €479.000 is scherp vergeleken met het gemiddelde in de buurt, waar de gemiddelde prijs rond de €552.500 ligt. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag voor een breder beeld.

De Bomenbuurt: groen en levendig

De Bomenbuurt is een geliefde wijk in Den Haag, met een gemengde bevolking van gezinnen, stellen en alleenstaanden. Bewoners geven de buurt een 8,71. Een bewoner zegt: "Een gezellige sfeervolle buurt met veel voorzieningen en scholen, naast een leuke winkelstraat (Fahrenheit)." Een ander noemt het "leuke voorzienende buurt." De buurt heeft een hoge dichtheid, met veel vooroorlogse woningen. Meer over de buurt Bomenbuurt lees je hier.

Dagelijks leven aan het Beukplein

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (250 meter) of de Albert Heijn op 466 meter. Ook zijn er basisscholen zoals De Parachute en het voortgezet onderwijs met het Sint-Maartenscollege op loopafstand. Het centrum van Den Haag is goed bereikbaar, en de gemeente Den Haag biedt een breed scala aan voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt deze woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder op Funda, Huispedia en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 479.000
Prijs per m²€ 5.096
Woonoppervlakte94m²
Bouwjaar1914
EnergielabelB
GemeenteDen Haag

Locatie

Beukplein 32, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

7.6
M
23-02-2025
Sfeervolle buurt

Een gezellige sfeervolle buurt met veel voorzieningen en scholen, naast een leuke winkelstraat (Fahrenheit)

8.9
Veer
22-01-2025
:)

:)

9.6
liam
15-01-2025
leuke voorzienende buurt.

goed

8.8
D
01-07-2024
De buurt voor gezelschap

In mijn ervaring woon ik al een lange tijd in de buurt, maar het duurt niet lang om mensen te leren kennen. Dit komt onder andere door de Fahrenheitstraat waar je mogelijk buren tegenkomt en andere mensen uit de buurt die je dus snel leert kennen. Even alleen zijn kan natuurlijk ook, zo kun je in het park dichtbij de Albert Heijn even genieten van de natuur of een wandeling maken in de ieplaan. Je kunt hier ook gemakkelijk je hond uitlaten, er staan namelijk heel veel bomen in de buurt (komt overeen met de naam ;)). De buurt wordt altijd verzorgt, zo dus ook na festivallen in de Fahrenheitstraat waarbij veel rotzooi komt kijken. Wel is een minpuntje dat er vaak onopgeruimde hondenpoep op de stoep ligt, maar ook dit wordt uiteindelijk opgeruimd. (Onder andere door andere buurtbewoners) De bomenbuurt is ligt heel centraal, zo kun je makkelijk naar Scheveningen, de stad en meerdere scholen waar je uit kunt kiezen. De voorzieningen zijn dus vrijwel eindeloos. Hopelijk zie ik u snel indien u ook in de buurt komt wonen, veel succes!

Buurt statistieken

Gegevens uit Bomenbuurt

Inwoners6.110
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Bomenbuurt

Woningvoorraad3.232
Gem. WOZ-waarde€ 396.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

79 binnen 5 km

PLUS
Fahrenheitstraat 436
280m
Albert Heijn
Fahrenheitstraat 709
473m
Jumbo
Weimarstraat 180
535m

Scholen

1 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4808m

Veelgestelde vragen

Over Beukplein 32, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Beukplein 32?

De woning aan Beukplein 32 in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €479.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €479.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de Bomenbuurt (€543.268) en ook onder de gemiddelde vraagprijs (€552.500). Met 94 m² en energielabel B is de prijs per m² ongeveer €5.096, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €4.600 per m². Het is dus een scherpe prijs voor een woning in deze populaire buurt.

Hoe is de buurt Bomenbuurt om in te wonen?

De Bomenbuurt scoort hoog bij bewoners: gemiddeld een 8,71. Ze waarderen de sfeer, de voorzieningen en de nabijheid van de Fahrenheitstraat. De buurt heeft veel vooroorlogse woningen en een mix van huishoudens, van gezinnen tot alleenstaanden. Het is een levendige, groene wijk met een hoge stedelijkheidsgraad.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,7 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of 15 minuten met het openbaar vervoer.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen en middelbare scholen in de omgeving. Basisschool De Parachute en het Sint-Maartenscollege (voortgezet onderwijs) zijn beide op loopafstand. Ook zijn er andere scholen zoals de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer en Gymnasium Novum.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen 600 meter vind je meerdere supermarkten: PLUS op 250 meter, Albert Heijn op 466 meter en Jumbo op 536 meter. Ook zijn er nog twee andere Albert Heijn-filialen op 580 en 639 meter. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de Bomenbuurt heeft 30,8% van de koopwoningen label A, 7,7% label B en 38,5% label D of lager.

Hoe veilig is de Bomenbuurt?

In de buurt zijn in totaal 353 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een stedelijk gebied met ruim 6.000 inwoners. De buurt wordt over het algemeen als veilig ervaren, mede door de actieve gemeenschap.

Mijnhuisverkoopikzelf.nl
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Mijnhuisverkoopikzelf.nl
mijnhuisverkoopikzelf.nl
Bekijk
Mijnhuisverkoopikzelf.nl
funda.nl
Bekijk
Mijn Huis Verkoop Ik Zelf
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Bomenbuurt

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appBeukplein 32, 'S-Gravenhage
Bekijk