Appartement te koop: Bijleveldsingel 20DF, Nijmegen
KopenNijmegenAppartementenBijleveldsingel 20DF

Bijleveldsingel 20DF

Stadscentrum, Nijmegen

€ 389.000
Buurt Stadscentrum, NijmegenBekijk buurt
Albert Heijn op 169m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
45% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

In het hart van Nijmegen

Dit appartement aan de Bijleveldsingel 20DF ligt midden in de bruisende binnenstad. Met 80 m² woonoppervlak uit 1983 biedt het een fijne basis voor wie van stadsleven houdt. De vraagprijs van €389.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Nijmegen.

Buurt Stadscentrum

De buurt Stadscentrum is dichtbevolkt en levendig. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners een 6,07. Een bewoner zegt: "Het is prettig om in het centrum te wonen. Dichtbij alles wat je nodig hebt." Een ander noemt het "bruisend" en waardeert de voorzieningen, maar merkt ook overlast van daklozen. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (169 m) of de Ekoplaza twee straten verder (292 m). Kinderen kunnen naar OBS De Buut (618 m) of Meander vrijeschool (676 m). De gemeente Nijmegen biedt verder tal van voorzieningen op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kolmeijer makelaars Nijmegen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 389.000
Prijs per m²€ 4.863
Woonoppervlakte80m²
Perceeloppervlakte1838m²
Bouwjaar1983
BuurtStadscentrum
WijkNijmegen-Centrum
GemeenteNijmegen

Locatie

Bijleveldsingel 20DF, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 4 bewoners

5.3
Willem
01-03-2025
Stadcebtrum

Het is prettig om in het centrum te wonen. Dichtbij alles wat je nodig hebt. Alleen vaak afval op de grond. Verder is het allemaal wel goed geregeld met hoe het afval word opgehaald enzo. Mag wat meer gedaan worden aan de zwervers die er nogal veel zijn, veroorzaken soms een beetje overlast doordat ze altijd aan het bedelen zijn in het centrum. Vooral rond Molenpoort is het erg. Mag best wat meer ingegrepen worden wat mij betreft. Niet fijn als je niet kan lopen zonder aangesproken te worden voor kleingeld. Ke ziet wel vrij vaak politie en handhaving in de buurt maar het zou nog wel wat meer mogen. onderwijs is niet echt in de buurt. Het is erg bereikbaar met het ov, fietsen is soms wat moeilijk aangezien iedereen op straat wandelt in het centrum, ook buiten voetgangersgebieden (molenstraat en zierikstraat). Kleine irritatie soms.

6.5
Ids
13-06-2024
Bruisend

Ik woon in een studentenhuis met 8 fijne huisgenoten, redelijk fatsoenlijk huis alleen last van muizen. Albert heijn om de hoek. Wel veel daklozen daar. Ook is mijn fiets een keer gevandaliseerd. Verder veel voorzieningen en fijne maar kleine parken

6.1
Yanno
12-06-2024
Goed

Veel last van bepaalde mensen

6.4
Sus
14-05-2024
Handig, maar niet altijd prettig

Soms niet veilig

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadscentrum

Inwoners9.990
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadscentrum

Woningvoorraad4.193
Gem. WOZ-waarde€ 350.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen74%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
van Schevichavenstraat 3
169m
Ekoplaza
Ziekerstraat 79
292m
PLUS
Passage Molenpoort 28
403m

Scholen

65 binnen 5 km

Karel de Grote College
Voortgezet onderwijs · 786 leerlingen
375m
Foooocus Nijmegen
Speciaal onderwijs · 11 leerlingen
423m
OBS De Buut
Basisonderwijs · 170 leerlingen
618m

Veelgestelde vragen

Over Bijleveldsingel 20DF, Nijmegen

Is €389.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €389.000 ligt fors onder het gemiddelde van €859.639 in de buurt, maar de mediaanprijs is €395.000. Het appartement is 80 m², wat neerkomt op €4.863 per m², lager dan het buurtgemiddelde van €7.375 per m². Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €355.967 weg. De prijs lijkt dus marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van het Stadscentrum?

Het treinstation ligt op 1 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 4.177 adressen per km², wat duidt op een zeer stedelijke omgeving. Fietsen in het centrum kan soms lastig zijn door voetgangers, zoals een bewoner opmerkt.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn tal van winkels en horeca op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is 169 meter, en er zijn meerdere scholen binnen 800 meter. Ook een park of plantsoen vind je op 300 meter. Bewoners waarderen de nabijheid van alles.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 3.233 misdrijven geregistreerd, maar dat getal is niet per inwoner gecorrigeerd. Bewoners noemen overlast van daklozen en bedelaars, vooral rond Molenpoort. Wel zien ze vaak politie en handhaving. Het is een levendig centrumgebied met bijbehorende drukte.

Wat is het energielabel van dit appartement?

In de buurt heeft 17,2% van de woningen label A+, 13,8% label A, en 24,1% label B. Omdat het bouwjaar 1983 is, kan het label variëren. Vraag de verkoper om het definitieve label.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

In het Stadscentrum is parkeren vaak betaald en beperkt. De gegevens geven geen specifieke parkeervoorzieningen bij de woning. Het is aan te raden om zelf de parkeersituatie ter plekke te bekijken.