Appartement te koop: Boterland 11, Bunschoten-Spakenburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenBunschotenAppartementenBoterland 11

Boterland 11

Rengerswetering, Bunschoten

€ 380.000
Buurt Rengerswetering, Bunschoten-SpakenburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuw appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan Boterland 11 in Bunschoten-Spakenburg is in 2023 opgeleverd en straalt nieuwbouw uit. Met 46 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. Het energielabel A++ betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €380.000 is aan de hoge kant voor een appartement van deze grootte, maar past bij de nieuwbouwstatus en de gunstige ligging. Bekijk ook andere appartementen in Bunschoten voor een vergelijking.

Rengerswetering: een jonge, groene buurt

De buurt Rengerswetering is een relatief nieuwe wijk met veel gezinnen. Van de 702 woningen is 73% eengezinswoning, dus appartementen zijn hier schaars. De buurt telt 2075 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een rustige, kindvriendelijke omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op een kleine kilometer afstand, of bij Jumbo en Lidl op iets meer dan anderhalve kilometer. Basisschool CKC De Ark zit om de hoek, op nog geen 100 meter. Ook het Oostwende College (vmbo, havo, vwo) is op loopafstand, twee straten verder. De gemeente Bunschoten biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,6 km en een park op 1,3 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt deze woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Meerwaerde Makelaars en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 380.000
Prijs per m²€ 8.261
Woonoppervlakte46m²
Perceeloppervlakte690m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA++
BuurtRengerswetering
WijkWijk 00
GemeenteBunschoten

Locatie

Boterland 11, Bunschoten-Spakenburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Rengerswetering

Inwoners2.075
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Tuinfluiter 1
1057m
Albert Heijn
Anthon van der Horstlaan 2
1313m
Jumbo
de Ziel 45-51
1581m

Scholen

17 binnen 5 km

CKC De Ark
Basisonderwijs · 272 leerlingen
89m
Oostwende College vmbo havo vwo
Voortgezet onderwijs · 426 leerlingen
693m
GBS Calvijnschool
Basisonderwijs · 200 leerlingen
704m

Veelgestelde vragen

Over Boterland 11, Bunschoten-Spakenburg

Welk energielabel heeft Boterland 11?

De woning aan Boterland 11 in Bunschoten-Spakenburg heeft energielabel A++.

Is €380.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €380.000 voor een appartement van 46 m² is aan de hoge kant, maar nieuwbouw met energielabel A++ rechtvaardigt deels de prijs. In de buurt Rengerswetering zijn appartementen schaars (73% eengezinswoningen), wat de prijs kan opdrijven. Vergelijk met andere appartementen in Bunschoten om te zien of het marktconform is.

Hoe hoog zijn de maandelijkse energiekosten bij label A++?

Energielabel A++ is zeer zuinig, dus de stookkosten en elektriciteitsrekening zullen laag zijn. Exacte bedragen hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op minimale energielasten. Dit is een groot voordeel van nieuwbouw.

Wat is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?