Appartement te koop: Bredeweg 41-2, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenBredeweg 41-2

Bredeweg 41-2

Linnaeusparkbuurt, Amsterdam

€ 1.195.000
Buurt Linnaeusparkbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
Vomar op 90m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Linnaeusparkbuurt

Dit appartement aan de Bredeweg ademt de sfeer van de oude Amsterdamse school. Met 135 vierkante meter woonoppervlak, verdeeld over één verdieping, biedt het veel ruimte. Het energielabel D betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan grote appartementen in Amsterdam.

De buurt Linnaeusparkbuurt

De Linnaeusparkbuurt is een groene, rustige wijk in Amsterdam-Oost. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Goede bereikbaarheid en leuke buurt." De buurt telt 2645 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De woningvoorraad bestaat vooral uit appartementen, en de omgeving is zeer stedelijk met een hoge dichtheid.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar, die om de hoek zit. Ook de Dirk en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Oecumenische Basisschool Frankendael, twee straten verder, of naar de Watergraafsmeerse schoolvereniging. Het treinstation is op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via SEM makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.195.000
Prijs per m²€ 8.852
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte162m²
Bouwjaar1901
EnergielabelD
BuurtLinnaeusparkbuurt
WijkMiddenmeer
GemeenteAmsterdam

Locatie

Bredeweg 41-2, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
Evi
19-11-2023
Leuke buurt

Goede bereikbaarheid en leuke buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Linnaeusparkbuurt

Inwoners2.645
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Linnaeusparkbuurt

Woningvoorraad1.284
Gem. WOZ-waarde€ 824.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

135 binnen 5 km

Vomar
Middenweg 69
90m
Dirk
Pretoriusstraat 9
352m
Albert Heijn
Land van Cocagneplein 3
356m

Scholen

179 binnen 5 km

Oecumenische Basisschool Frankendael
Basisonderwijs · 174 leerlingen
255m
De Kraal
Basisonderwijs · 360 leerlingen
356m
Watergraafsmeerse schoolvereniging(WSV)
Basisonderwijs · 425 leerlingen
364m

Veelgestelde vragen

Over Bredeweg 41-2, Amsterdam

Welk energielabel heeft Bredeweg 41-2?

De woning aan Bredeweg 41-2 in Amsterdam heeft energielabel D.

Is €1.195.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.195.000 ligt in lijn met de gemiddelde verkoopprijs van €1.248.833 in de Linnaeusparkbuurt. De woning is 135 m², wat ruim is voor een appartement in Amsterdam. Omdat er op dit moment geen andere koopwoningen in de buurt te koop staan, is het lastig direct te vergelijken. De prijs lijkt marktconform, maar het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten.

Hoe is de bereikbaarheid van de Linnaeusparkbuurt?

De buurt is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 1,4 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De omgeving is zeer stedelijk, met een hoge dichtheid aan voorzieningen.

Wat voor soort buurt is de Linnaeusparkbuurt?

De Linnaeusparkbuurt is een groene, rustige wijk in Amsterdam-Oost. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als alleenstaanden. De woningvoorraad bestaat bijna volledig uit appartementen, en de meeste woningen zijn gebouwd voor 1945. Bewoners waarderen de bereikbaarheid en de sfeer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Oecumenische Basisschool Frankendael op 255 meter. Ook de Watergraafsmeerse schoolvereniging (364 m) en het Montessori Lyceum Oostpoort (376 m) zijn vlakbij. Er is keuze uit zowel basis- als voortgezet onderwijs.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning niet bijzonder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. Het is goed om te weten dat de woning uit 1901 stamt, wat vaak gepaard gaat met minder goede isolatie. Laat je goed informeren over de energieprestaties.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?