Appartement te koop: Groenedijk 171, Breda
Onder bod
KopenBredaAppartementenGroenedijk 171

Groenedijk 171

Biesdonk, Breda

€ 289.000
Buurt Biesdonk, BredaBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 63m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Breda

Dit appartement aan de Groenedijk in Biesdonk valt op door energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met 72 m² woonoppervlak is het een compacte woning, maar de prijs van €289.000 ligt 16% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt. Dat maakt het een scherp geprijsd aanbod, zeker vergeleken met andere appartementen in Breda.

Buurt Biesdonk

Biesdonk is een rustige, groene wijk in Breda-noord met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt bijna 5000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een gemengde wijk met zowel eengezinswoningen als appartementen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren. De buurt Biesdonk heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk), met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen hoef je de deur niet ver voor uit: Jumbo zit op 63 meter, Aldi op 145 meter en Albert Heijn op 242 meter. Ook scholen zijn dichtbij: basisschool Kbs John F. Kennedy op 374 meter en Basisschool het Noorderlicht op 487 meter. Het park of plantsoen is op 400 meter. De gemeente Breda biedt verder ruime voorzieningen zoals een restaurant op 600 meter en een bibliotheek op 2,9 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DietvorstBorman Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 4.014
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte5390m²
Bouwjaar1970
EnergielabelA
BuurtBiesdonk
WijkBreda noord
GemeenteBreda

Locatie

Groenedijk 171, Breda

Buurt statistieken

Gegevens uit Biesdonk

Inwoners4.940
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Biesdonk

Woningvoorraad2.262
Gem. WOZ-waarde€ 239.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen61%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Jumbo
Moerwijk 23
63m
Aldi
Brusselstraat 10-12
145m
Albert Heijn
Moerwijk 2
242m

Scholen

63 binnen 5 km

Kbs John F. Kennedy
Basisonderwijs · 273 leerlingen
374m
Basisschool het Noorderlicht
Basisonderwijs · 187 leerlingen
487m
Kindcentrum De Wisselaar
Basisonderwijs · 132 leerlingen
708m

Veelgestelde vragen

Over Groenedijk 171, Breda

Welk energielabel heeft Groenedijk 171?

De woning aan Groenedijk 171 in Breda heeft energielabel A.

Is €289.000 een goede prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €289.000 ligt 16% onder het buurtgemiddelde van €345.617. Het woonoppervlak is met 72 m² wel kleiner dan gemiddeld in de buurt (102 m²). De prijs per m² is ongeveer €4.014, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €3.412 per m². Het is dus een relatief lage totaalprijs voor een klein appartement met een uitstekend energielabel.

Hoe zuinig is energielabel A?

Energielabel A is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je relatief lage energiekosten kunt verwachten. In de buurt heeft 22,2% van de koopwoningen label A, dus dit appartement scoort bovengemiddeld goed.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in Biesdonk?

In de buurt Biesdonk werden de afgelopen periode koopwoningen gemiddeld in 54 dagen verkocht. Dat is een indicatie van de marktsituatie, maar de verkooptijd van dit specifieke appartement hangt af van de prijs en staat.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Biesdonk?

Op dit moment staan er 15 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde vraagprijs is €345.617, met een range van €275.000 tot €449.000.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,6 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte busrit.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je meerdere supermarkten: Jumbo op 63 meter, Aldi op 145 meter en Albert Heijn op 242 meter. Ook zijn er basisscholen zoals Kbs John F. Kennedy (374 m) en het Noorderlicht (487 m). Het park is op 400 meter en er is een restaurant op 600 meter.

DietvorstBorman Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.