Appartement te koop: Hagedoornstraat 10A, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenHagedoornstraat 10A

Hagedoornstraat 10A

Hillegersberg Zuid, Rotterdam

€ 410.000
Buurt Hillegersberg Zuid, RotterdamBekijk buurt
Hoogvliet op 315m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Hillegersberg Zuid

Dit appartement uit 1931 ademt de sfeer van een klassieke Rotterdamse buurt. Met 77 vierkante meter woonoppervlak en energielabel D is het een woning met potentie. De vraagprijs van €410.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt, zeker gezien het aanbod van appartementen in Rotterdam.

Hillegersberg Zuid: rustig en groen

De buurt Hillegersberg Zuid wordt door bewoners gewaardeerd om de rust en de goede bereikbaarheid. Een bewoner zegt: "Rustig en niet te ver." Een ander noemt het een "veilige, schone buurt met goede connectie tot centrum en scholingsmogelijkheden." Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 7,58. Het is een gemengde wijk met veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet, dat naast de deur zit, of Lidl om de hoek. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Bergse Zonnebloem, twee straten verder. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aangeboden door Maarten Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Maarten Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 410.000
Prijs per m²€ 5.325
Woonoppervlakte77m²
Perceeloppervlakte200m²
Bouwjaar1931
EnergielabelD
BuurtHillegersberg Zuid
WijkHillegersberg-Schiebroek
GemeenteRotterdam

Locatie

Hagedoornstraat 10A, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.8
Niko
17-09-2025
Veilige, schone buurt met goede connectie tot centrum en scholingsmogelijkheden

Als onderdeel van Hillegersberg is deze buurt een veilige, schone buurt met een goede connectie tot het centrum. Het zou fijn zijn als connectie met omliggende wijken per OBV verbeterd wordt (Denk aan bijv. kralingen). Daarnaast af en toe snelheid én geluidsoverlast op o.a. Straatweg en Kleiweg. Ook mag de Kleiweg veiliger worden gemaakt voor kinderen omdat er veel overgestoken word buiten de zebrapaden. Daarnaast is dit een 50-weg waarbij de zebrapaden zelf niet overzichtelijk zijn voor auto- en fietsbestuurders.

7.5
Job Smith
23-05-2025
Prima wijk, weinig te doen

Idk

7.5
Jidde
02-04-2025
Rustig en niet te ver

Ik heb over het algemeen een goeie ervaring met mijn buurt, er gebeurt voor mijn gevoel vrij weinig maar er zijn ook geen hele grote shopping plekken, winkelstraten, etc. Ik vind dit helemaal niet erg aangezien heel erg veel berijkbaar is met de fiets, helaas is er voor mij alleen niet op loop afstand een metro bereikbaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hillegersberg Zuid

Inwoners8.370
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Hillegersberg Zuid

Woningvoorraad3.897
Gem. WOZ-waarde€ 414.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen33%

Supermarkten

81 binnen 5 km

Hoogvliet
Ceintuurbaan 131A
315m
Lidl
Bergweg 26
561m
SPAR express
Gordelweg 121
610m

Scholen

161 binnen 5 km

De Bergse Zonnebloem
Basisonderwijs · 404 leerlingen
142m
Schats School Noord - iHub onderwijs
Speciaal onderwijs · 95 leerlingen
500m
IKC De Lis
Basisonderwijs · 212 leerlingen
500m

Veelgestelde vragen

Over Hagedoornstraat 10A, Rotterdam

Welk energielabel heeft Hagedoornstraat 10A?

De woning aan Hagedoornstraat 10A in Rotterdam heeft energielabel D.

Is €410.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €410.000 ligt iets boven de mediaanprijs van €395.000 voor koopwoningen in Hillegersberg Zuid. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €5.397, wat voor dit appartement van 77 m² neerkomt op €5.324 per m². Dat is marktconform, zeker gezien het bouwjaar en de ligging.

Wat is de sfeer in Hillegersberg Zuid?

Bewoners omschrijven de buurt als rustig, veilig en schoon. Het is een groene wijk met een goede verbinding naar het centrum. Wel wordt er af en toe geluidsoverlast gemeld van de Straatweg en Kleiweg. Er zijn geen grote winkelstraten, maar veel voorzieningen zijn op fietsafstand bereikbaar.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op ongeveer 900 meter afstand, dus tien minuten lopen. Een metro is niet op loopafstand, maar wel met de fiets bereikbaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Bergse Zonnebloem zit op 142 meter, IKC De Lis op 500 meter en De Fontein op 664 meter. Ook is er speciaal onderwijs en voortgezet speciaal onderwijs in de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert. In de buurt heeft 38,7% van de woningen een label D of lager. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B.

Hoe veilig is de buurt?

Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 599, maar dat getal zegt niet alles zonder context. Bewoners geven de buurt een 7,58 en noemen het veilig. Wel wordt er melding gemaakt van snelheidsoverlast op de Straatweg en Kleiweg.

Maarten Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Maarten Makelaardij
maartenmakelaardij.nl
Bekijk
MAARTENMakelaardij Rotterdam B.V.