Appartement te koop: Hogeweg 104, Zandvoort
KopenZandvoortAppartementenHogeweg 104

Hogeweg 104

Brederode- Gerkestraat en omgeving, Zandvoort

€ 1.500.000
Buurt Brederode- Gerkestraat en omgeving, ZandvoortBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 206m²
117% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 151m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Zandvoort

Dit appartement aan de Hogeweg in Zandvoort ademt ruimte en licht. Met 206 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de buurt. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €1.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Zandvoort ligt lager, maar dit appartement is ook uitzonderlijk groot.

De buurt Brederode- Gerkestraat e.o.

De buurt Brederode- Gerkestraat e.o. is een rustige woonwijk met veel groen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1990, en er wonen veel gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen graag wonen, al zijn er geen bewonersrecensies beschikbaar om dat te staven. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0, wat duidt op een mix van stellen en gezinnen.

Leven in de straat

In de ochtend zie je kinderen naar school fietsen: de Hannie Schaft Basisschool en de Mariaschool liggen allebei op een paar minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (151 m) of de Dekamarkt twee straten verder (170 m). Ook een restaurant en een bibliotheek zijn dichtbij. De gemeente Zandvoort biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van strand tot sportclubs.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Greeven NVM Makelaardij o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.500.000
Prijs per m²€ 7.282
Woonoppervlakte206m²
Perceeloppervlakte2035m²
Bouwjaar1991
EnergielabelA
BuurtBrederode- Gerkestraat en omgeving
WijkZandvoort Zuid
GemeenteZandvoort

Locatie

Hogeweg 104, Zandvoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Brederode- Gerkestraat en omgeving

Inwoners2.930
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Brederode- Gerkestraat en omgeving

Woningvoorraad1.601
Gem. WOZ-waarde€ 531.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen33%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Grote Krocht 1
151m
Dekamarkt
Oranjestraat 4
170m
Vomar
Celsiusstraat 192
1430m

Scholen

12 binnen 5 km

Hannie Schaft Basisschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
114m
Mariaschool
Basisonderwijs · 108 leerlingen
114m
Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
225m

Veelgestelde vragen

Over Hogeweg 104, Zandvoort

Welk energielabel heeft Hogeweg 104?

De woning aan Hogeweg 104 in Zandvoort heeft energielabel A.

Is €1.500.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.500.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€727.843) en ook boven de mediaan (€515.000). Maar dit appartement is met 206 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 95 m². De prijs per m² is ongeveer €7.282, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €8.990 per m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de exacte staat en afwerking, maar qua oppervlakte is het niet extreem duur.

Hoe is de buurt Brederode- Gerkestraat e.o. om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen (56%) en een mix van leeftijden. Er wonen relatief veel 45-plussers. Het aantal misdrijven is met 114 per jaar niet hoog voor een wijk van deze omvang. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een treinstation zijn op loopafstand. Het is een prettige woonwijk zonder extreme drukte.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten in vergelijking met woningen met een lager label. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label C en 66,7% label D of lager, dus dit appartement steekt gunstig af. Exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens, maar label A scheelt aanzienlijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Hannie Schaft Basisschool en de Mariaschool liggen beide op 114 meter, de Oranje Nassauschool op 225 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Wim Gertenbach College Zandvoort op 787 meter. Ook een kinderdagverblijf is dichtbij (0,6 km).

Hoe ver is het naar het strand of het centrum van Zandvoort?

Het treinstation ligt op 1,1 km, dus het centrum en het strand zijn waarschijnlijk goed beloopbaar. De buurt heeft een park of plantsoen op 1,0 km.