Vrijstaande woning te koop: Kostverlorenstraat 125A, Zandvoort
KopenZandvoortVrijstaande woningenKostverlorenstraat 125A

Kostverlorenstraat 125A

Kostverloren en omgeving, Zandvoort

€ 1.750.000
Buurt Kostverloren en omgeving, ZandvoortBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 330m²
330m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Zandvoort

Deze vrijstaande woning aan de Kostverlorenstraat 125A in Zandvoort is een echte blikvanger. Met 330 m² woonoppervlak en een perceel van 840 m² biedt het alle ruimte voor een gezin. De woning uit 1989 heeft energielabel C en staat in een rustige buurt, op loopafstand van het strand en de duinen. De vraagprijs van €1.750.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Zandvoort.

De buurt Kostverloren e.o.

De buurt Kostverloren e.o. is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt: ongeveer een derde van de huishoudens bestaat uit eenpersoonshuishoudens, een derde uit gezinnen met kinderen en een derde uit stellen zonder kinderen. De bewoners zijn overwegend 45-plussers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen hoe bewoners de buurt ervaren.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn of Dekamarkt, beide op een paar minuten lopen. Voor de kinderen is de Oranje Nassauschool om de hoek, en het Wim Gertenbach College Zandvoort voor voortgezet onderwijs ligt twee straten verder. Ook de Hannie Schaft Basisschool en Mariaschool zijn dichtbij. Het treinstation van Zandvoort is tien minuten lopen. De gemeente Zandvoort biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DMC Overveen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.750.000
Prijs per m²€ 5.303
Woonoppervlakte330m²
Perceeloppervlakte840m²
Bouwjaar1989
EnergielabelC
BuurtKostverloren en omgeving
WijkZandvoort Zuid
GemeenteZandvoort

Locatie

Kostverlorenstraat 125A, Zandvoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Kostverloren en omgeving

Inwoners1.495
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Grote Krocht 1
656m
Dekamarkt
Oranjestraat 4
687m
Vomar
Celsiusstraat 192
1205m

Scholen

15 binnen 5 km

Wim Gertenbach College Zandvoort
Voortgezet onderwijs · 227 leerlingen
283m
Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
475m
Hannie Schaft Basisschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
511m

Veelgestelde vragen

Over Kostverlorenstraat 125A, Zandvoort

Welk energielabel heeft Kostverlorenstraat 125A?

De woning aan Kostverlorenstraat 125A in Zandvoort heeft energielabel C.

Is €1.750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.750.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Zandvoort. De woning heeft een groot perceel van 840 m² en een woonoppervlak van 330 m², wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. Het energielabel C is gemiddeld. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op tien minuten lopen van het treinstation van Zandvoort. Het strand en de duinen zijn op loopafstand.

Wat voor type buurt is Kostverloren e.o.?

Kostverloren e.o. is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemengde bevolking: veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat duidt op een stedelijke omgeving.