Appartement te koop: Hogeweg 52A, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenHogeweg 52A

Hogeweg 52A

Middenmeer-Noord, Amsterdam

€ 935.000
Buurt Middenmeer-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Vomar op 147m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een klassiek Amsterdams jasje

Dit appartement aan de Hogeweg in Amsterdam-Oost ademt de sfeer van de jaren twintig, met royale kamers en hoge plafonds. Met 116 m² woonoppervlak is het een stuk ruimer dan veel andere appartementen in Amsterdam. De woning heeft energielabel C, wat voor een bouwjaar uit 1927 redelijk zuinig is. De vraagprijs van €935.000 is aan de hoge kant, maar past bij de grote oppervlakte en de gewilde locatie.

De buurt Middenmeer-Noord

De woning ligt in de buurt Middenmeer-Noord, een rustige, groene wijk in Amsterdam-Oost. De buurt telt 2830 inwoners en bestaat voornamelijk uit appartementen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als alleenstaanden. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonerservaring gedeeld.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar, die om de hoek zit op 150 meter. Ook Albert Heijn en Dirk zijn op loopafstand, twee straten verder. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Oecumenische Basisschool Frankendael op 150 meter en Watergraafsmeerse schoolvereniging op 300 meter. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met De Amsterdamse MAVO op 350 meter. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder SEM makelaars op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 935.000
Prijs per m²€ 8.060
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte158m²
Bouwjaar1927
EnergielabelC
BuurtMiddenmeer-Noord
WijkMiddenmeer
GemeenteAmsterdam

Locatie

Hogeweg 52A, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Middenmeer-Noord

Inwoners2.830
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Middenmeer-Noord

Woningvoorraad1.202
Gem. WOZ-waarde€ 826.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

134 binnen 5 km

Vomar
Middenweg 69
147m
Albert Heijn
Land van Cocagneplein 3
412m
Dirk
Pretoriusstraat 9
433m

Scholen

177 binnen 5 km

Oecumenische Basisschool Frankendael
Basisonderwijs · 174 leerlingen
158m
Watergraafsmeerse schoolvereniging(WSV)
Basisonderwijs · 425 leerlingen
286m
De Kraal
Basisonderwijs · 360 leerlingen
333m

Veelgestelde vragen

Over Hogeweg 52A, Amsterdam

Welk energielabel heeft Hogeweg 52A?

De woning aan Hogeweg 52A in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €935.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €935.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt van €848.333, maar het appartement is met 116 m² ook 26% groter dan het buurtgemiddelde van 92 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €7.065, wat bij 116 m² neerkomt op €819.540. De vraagprijs is dus aan de hoge kant, maar de extra ruimte en de gewilde locatie kunnen dit rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,5 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is zeer hoog (7118 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel OV-mogelijkheden.

Wat voor soort buurt is Middenmeer-Noord?

Middenmeer-Noord is een rustige, groene wijk in Amsterdam-Oost met veel appartementen. De buurt telt 2830 inwoners, met een mix van gezinnen (470 huishoudens met kinderen) en alleenstaanden (480 eenpersoonshuishoudens). De meeste woningen zijn gebouwd voor 1945, wat het klassieke karakter verklaart. Het is een relatief veilige buurt met 159 misdrijven per jaar.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op slechts 200 meter afstand, dus om de hoek. Dit maakt het appartement aantrekkelijk voor wie van groen houdt. Ook de Watergraafsmeer, een groot parkgebied, is op loopafstand.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen 500 meter zijn er vier supermarkten: Vomar op 150 meter, Albert Heijn op 412 meter, Dirk op 433 meter en nog een Albert Heijn op 447 meter. Ook op 715 meter is een vijfde Albert Heijn. Je hebt dus ruime keuze voor dagelijkse boodschappen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat voor een woning uit 1927 redelijk zuinig is. Label C betekent dat de woning gemiddeld isoleert en dat de stookkosten naar verwachting gemiddeld zijn. In de buurt heeft 33,3% van de woningen label C, en nog eens 33,3% label B. Er zijn geen woningen met label A of A+ in de buurt.