Hoofdstraat 33A
Herkenbosch, Roerdalen
Een appartement met een verrassend ruime uitstraling
Dit appartement aan de Hoofdstraat 33A in Herkenbosch is een opvallende verschijning: een eengezinswoning met vier kamers, drie slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over twee woonlagen. Met een vraagprijs van €325.000 ligt dit appartement flink onder het gemiddelde van de appartementen in Roerdalen, waar de gemiddelde vraagprijs rond de €479.886 ligt. De woning is gebouwd in 1968 en heeft een energielabel A++, wat bijzonder is voor deze buurt.
De woning zelf
De makelaar omschrijft dit als een eengezinswoning met een inhoud van 512 m³. Het appartement heeft een voortuin van 40 m² op het westen. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd, met dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en dubbel glas. De verwarming bestaat uit een cv-ketel en gedeeltelijk vloerverwarming. De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 174 m², terwijl de makelaar 144 m² opgeeft.
Herkenbosch: een dorp met karakter
Met ruim 3.800 inwoners en een opvallend hoog aandeel 65-plussers (30%) is Herkenbosch een dorp waar het leven wat rustiger lijkt te zijn. Bewoners van de gemeente Roerdalen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,75; een van hen zegt: "Ik vind het een heel fijn dorp fijner dan healen." Het is een beoordeling op basis van één review, dus het beeld is beperkt. De woning ligt in het centrum, op een beschutte plek.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij Albert Heijn op 284 meter afstand, of bij Aldi op 2,6 kilometer. Voor schoolgaande kinderen is BredeSchool De Berensprong op 709 meter een optie. De huisarts Seksense zit op 125 meter, en de apotheek Herkenbosch op 94 meter. De bushaltes Herkenbosch, Centrum met lijnen 62 en 63, liggen op 148 meter. Het treinstation Roermond is 6,6 kilometer verderop. Wat betreft risico-indicaties: de geluidsbelasting van wegverkeer is 47 dB en van industrie 49 dB, beide onder de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. De kans op wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, maar het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Bron en aanbod
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Biermans Makelaardij BV op Vastgoed Nederland.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Hoofdstraat 33A, Herkenbosch
Hoe verhoudt de vraagprijs van deze woning zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs van €325.000 ligt 32% onder de gemiddelde vraagprijs van €479.886 in de buurt. De mediaanprijs in de buurt is €412.500. Het is dus een relatief scherpe prijs, maar de woning is ook een appartement, terwijl het buurtgemiddelde over alle woningtypen gaat.
Wat is de indeling van deze woning?
Volgens de makelaar heeft deze eengezinswoning vier kamers, waaronder drie slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 512 m³. Er is een voortuin van 40 m² op het westen. De woning is volledig geïsoleerd met dak-, muur- en vloerisolatie en dubbel glas, en heeft een cv-ketel met gedeeltelijk vloerverwarming.
Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico is laag, volgens openbare risicodata op adresniveau. De bodemsoort is zand en het bouwjaar is 1968. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van de specifieke woning.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Op loopafstand vind je Albert Heijn (284 m), huisarts Seksense (125 m) en apotheek Herkenbosch (94 m). BredeSchool De Berensprong is op 709 m. De bushaltes Herkenbosch, Centrum met lijnen 62 en 63 liggen op 148 m. Het treinstation Roermond is 6,6 km verderop.
Hoe is de buurt Herkenbosch?
Herkenbosch heeft ruim 3.800 inwoners, waarvan 30% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Roerdalen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,75, maar dit is gebaseerd op één review. Een bewoner zegt: "Ik vind het een heel fijn dorp fijner dan healen."
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
Het energielabel is A++, een zuinig label. In de buurt heeft slechts 10% van het koopaanbod label A+ of hoger. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar duidt op lage energiekosten.
Zijn er risico's op wateroverlast of overstroming?
De kans op wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, maar het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau.





