Appartement te koop: Hoofdstraat 40-35, Stadskanaal
KopenStadskanaalAppartementenHoofdstraat 40-35

Hoofdstraat 40-35

Stadskanaal Centrum, Stadskanaal

€ 739.500
Buurt Stadskanaal Centrum, StadskanaalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 213m²
213m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 250m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het centrum van Stadskanaal

Dit appartement aan de Hoofdstraat ademt rust en ruimte. Met 213 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning in een levendige omgeving. De vraagprijs van €739.500 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook andere appartementen in Stadskanaal voor een idee van het aanbod.

De buurt Stadskanaal Centrum

De buurt Stadskanaal Centrum is een gemengde wijk met veel oudere bewoners: bijna 60% is 65 jaar of ouder. Het is een rustige buurt met veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (250 meter) of de Jumbo twee straten verder (287 meter). Ook de Aldi en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Christelijke Basisschool Anne de Vries (416 meter) of de Willibrordschool (539 meter). Voor voortgezet onderwijs zijn er meerdere Ubbo Emmius-locaties in de buurt. De gemeente Stadskanaal biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Alders Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 739.500
Prijs per m²€ 3.472
Woonoppervlakte213m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
GemeenteStadskanaal
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Hoofdstraat 40-35, Stadskanaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadskanaal Centrum

Inwoners1.480
Mannen42%
Vrouwen58%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadskanaal Centrum

Woningvoorraad939
Gem. WOZ-waarde€ 236.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen54%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Gandhiplein 12
250m
Jumbo
Beneluxlaan 6
287m
Aldi
Hemenweg 18
460m

Scholen

19 binnen 5 km

Ubbo Emmius Stationslaan
Voortgezet onderwijs · 771 leerlingen
224m
Ubbo Emmius Engelandlaan
Voortgezet onderwijs · 264 leerlingen
414m
Ubbo Emmius locatie Praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 183 leerlingen
415m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 40-35, Stadskanaal

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 40-35?

De woning aan Hoofdstraat 40-35 in Stadskanaal heeft energielabel B.

Is €739.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €739.500 is aan de hoge kant voor een appartement in Stadskanaal, maar met 213 m² woonoppervlak en energielabel B is het een royale woning. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om een beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in het centrum van Stadskanaal, op loopafstand van winkels, scholen en horeca. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 16,9 kilometer afstand, dus je bent vooral aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 1594, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label G, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Christelijke Basisschool Anne de Vries op 416 meter, en de Willibrordschool op 539 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn er Ubbo Emmius-locaties op 224, 414 en 415 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt Stadskanaal Centrum zijn in de meest recente cijfers 250 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een centrumwijk. Het is altijd verstandig om zelf een indruk te krijgen door een keer door de straat te lopen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement met 213 m² woonoppervlak, gebouwd in 1999. Het heeft energielabel B. De exacte indeling en het aantal kamers worden niet in de advertentie vermeld.

Alders Makelaars
Geen Quicklane™
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Alders Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Alders Makelaars
funda.nl
Bekijk
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Stadskanaal Centrum

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appHoofdstraat 40-35, Stadskanaal
Bekijk