Appartement te koop: IJsclubstraat 36B, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenIJsclubstraat 36B

IJsclubstraat 36B

Kralingen West, Rotterdam

€ 675.000
Buurt Kralingen West, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 161m²
83% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 217 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 70 dagen
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Kralingen West

Dit appartement aan de IJsclubstraat 36B in Rotterdam ademt de sfeer van een klassiek herenhuis uit 1908, met een royale woonoppervlakte van 161 m². De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. Met een vraagprijs van €675.000 is dit aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Rotterdam, maar de ruime opzet en de ligging in Kralingen West maken het een bijzondere optie.

De buurt Kralingen West

Kralingen West is een levendige en groene buurt in Rotterdam, met een hoge stedelijkheidsgraad. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners de buurt een gemiddeld cijfer van 8,91. Een bewoner zegt: "Het is aardig rustig alles is dichtbij en heel fijn wonen." Een ander noemt het "Schoon en vol met groen" en waardeert de nabijheid van de Kralingse Plas. De buurt Kralingen West telt ruim 16.000 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (255 m) of de Ekoplaza twee straten verder. Ook een Aldi is op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Bavokring (424 m) of De Kralingsche School (537 m), en voor voortgezet onderwijs zijn het Libanon Lyceum (224 m) en andere scholen dichtbij. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Kleef Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 4.193
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte102m²
Bouwjaar1908
EnergielabelB
BuurtKralingen West
WijkKralingen-Crooswijk
GemeenteRotterdam

Locatie

IJsclubstraat 36B, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

9.3
J.d.l
19-05-2025
Rustig

Het is aardig rustig alles is dichtbij en heel fijn wonen

8.8
Sara
16-08-2024
Schoon en vol met groen

Soms onveilig verder schoon nieuw en vlak bij de Kralingse plas.

7.6
Hugo
31-05-2024
Een fijne buurt.

Goede ervaringen geen problemen genoeg voorzieningen gewoon fijn

10
Madelon Vos
30-08-2023
Gezellige studentikoze buurt

Ik woon in de Appartementen Van Kralingen, hartje Kralingen aan de Lusthofstraat. De winkelstraat van Kralingen van oudsher. Hier vind je de beste slager Van Linschoten, een echte groenteboer Vreugdenhil, echte bakkers, een Rotterdamse kaaswinkel De Amstelhoeve, slijterij Den Toom. En een heel fijn publiek dat hier in de buurt woont, van jong tot oud en overal vandaan. Er zijn veel buitenlandse studenten, die aan de Erasmus Universiteit studeren. Kortom: Rotterdam op z’n best!

Buurt statistieken

Gegevens uit Kralingen West

Inwoners16.045
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Kralingen West

Woningvoorraad8.135
Gem. WOZ-waarde€ 360.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen73%

Supermarkten

98 binnen 5 km

Albert Heijn
Oudedijk 149
255m
Albert Heijn
Vlietlaan 61
452m
Ekoplaza
Lusthofstraat 97
533m

Scholen

198 binnen 5 km

Libanon Lyceum (locatie Ramlehweg)
Voortgezet onderwijs · 588 leerlingen
224m
Libanon Lyceum (locatie Mecklenburglaan)
Voortgezet onderwijs · 563 leerlingen
305m
De Bavokring
Basisonderwijs · 273 leerlingen
424m

Veelgestelde vragen

Over IJsclubstraat 36B, Rotterdam

Welk energielabel heeft IJsclubstraat 36B?

De woning aan IJsclubstraat 36B in Rotterdam heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €675.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 48% boven het buurtgemiddelde van €457.345, maar het appartement is met 161 m² ook 83% groter dan het gemiddelde van 88 m² in Kralingen West. De prijs per m² is ongeveer €4.192, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €5.139 per m². Daarmee lijkt de prijs marktconform voor een woning van dit formaat en energielabel B.

Hoe is de buurt Kralingen West om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 8,91. Ze waarderen de rust, de nabijheid van voorzieningen en het groen, zoals de Kralingse Plas. De buurt is dichtbevolkt met een hoge stedelijkheidsgraad, maar heeft toch een fijne woonomgeving. Er zijn voldoende winkels, scholen en parken op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt heeft 25% van de koopwoningen label A, 16,7% label B en 41,7% label D of lager. Dit appartement scoort dus bovengemiddeld.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals De Bavokring (424 m) en De Kralingsche School (537 m) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs zijn er het Libanon Lyceum (224 m) en andere scholen. Ook kinderdagverblijven zijn op 400 m afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 1,7 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. Daarnaast zijn er bus- en tramhaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De omgevingsadressendichtheid is hoog (5779), wat duidt op een goed OV-netwerk.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In Kralingen West stonden woningen in de afgelopen periode gemiddeld 70 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de marktdynamiek. Voor dit specifieke appartement is geen verkooptijd bekend, omdat het nu te koop staat.