Appartement te koop: Jeruzalemstraat 20B, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenJeruzalemstraat 20B

Jeruzalemstraat 20B

Kralingen West, Rotterdam

€ 770.000
Buurt Kralingen West, RotterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 167m²
90% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 187 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 70 dagen
Albert Heijn op 219m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Kralingen West

Dit appartement aan de Jeruzalemstraat ademt de sfeer van de jaren dertig, met royale kamers en hoge plafonds. Met 167 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in Rotterdam. De vraagprijs van €770.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij de omvang en de buurt.

De buurt Kralingen West

Kralingen West is een levendige stadswijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,9. Een bewoner zegt: "Het is aardig rustig, alles is dichtbij en heel fijn wonen." Een ander noemt het "schoon en vol met groen". De buurt Kralingen West telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn om de hoek (219 m) of bij Ekoplaza (524 m). Kinderen gaan naar De Bavokring (413 m) of De Kralingsche School (487 m) voor basisonderwijs. Voor de middelbare school zijn Libanon Lyceum (260 m) en Vrije School Zuid-Holland (518 m) dichtbij. De gemeente Rotterdam biedt verder talloze voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Prachthuis Vastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 770.000
Prijs per m²€ 4.611
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte136m²
Bouwjaar1933
EnergielabelF
BuurtKralingen West
WijkKralingen-Crooswijk
GemeenteRotterdam

Locatie

Jeruzalemstraat 20B, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

9.3
J.d.l
19-05-2025
Rustig

Het is aardig rustig alles is dichtbij en heel fijn wonen

8.8
Sara
16-08-2024
Schoon en vol met groen

Soms onveilig verder schoon nieuw en vlak bij de Kralingse plas.

7.6
Hugo
31-05-2024
Een fijne buurt.

Goede ervaringen geen problemen genoeg voorzieningen gewoon fijn

10
Madelon Vos
30-08-2023
Gezellige studentikoze buurt

Ik woon in de Appartementen Van Kralingen, hartje Kralingen aan de Lusthofstraat. De winkelstraat van Kralingen van oudsher. Hier vind je de beste slager Van Linschoten, een echte groenteboer Vreugdenhil, echte bakkers, een Rotterdamse kaaswinkel De Amstelhoeve, slijterij Den Toom. En een heel fijn publiek dat hier in de buurt woont, van jong tot oud en overal vandaan. Er zijn veel buitenlandse studenten, die aan de Erasmus Universiteit studeren. Kortom: Rotterdam op z’n best!

Buurt statistieken

Gegevens uit Kralingen West

Inwoners16.045
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Kralingen West

Woningvoorraad8.135
Gem. WOZ-waarde€ 360.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen73%

Supermarkten

98 binnen 5 km

Albert Heijn
Oudedijk 149
219m
Albert Heijn
Vlietlaan 61
513m
Ekoplaza
Lusthofstraat 97
524m

Scholen

197 binnen 5 km

Libanon Lyceum (locatie Mecklenburglaan)
Voortgezet onderwijs · 563 leerlingen
260m
Libanon Lyceum (locatie Ramlehweg)
Voortgezet onderwijs · 588 leerlingen
274m
De Bavokring
Basisonderwijs · 273 leerlingen
413m

Veelgestelde vragen

Over Jeruzalemstraat 20B, Rotterdam

Welk energielabel heeft Jeruzalemstraat 20B?

De woning aan Jeruzalemstraat 20B in Rotterdam heeft energielabel F.

Is €770.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €770.000 ligt 68% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€457.345). Dat komt doordat dit appartement met 167 m² veel groter is dan het buurtgemiddelde van 88 m². De prijs per m² is met €4.611 iets lager dan het buurtgemiddelde van €5.139. Het is een forse prijs, maar de woning is ook uitzonderlijk ruim.

Hoe is de buurt Kralingen West?

Kralingen West is een stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid. Bewoners geven het gemiddeld een 8,9. Ze waarderen de rust, de nabijheid van voorzieningen en het groen. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. Er zijn voldoende winkels, scholen en parken op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is F. Dat is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en de stookkosten waarschijnlijk hoog zijn. In de buurt heeft 41,7% van de woningen een label D of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Voor basisonderwijs zijn De Bavokring (413 m) en De Kralingsche School (487 m) dichtbij. Voor voortgezet onderwijs zijn Libanon Lyceum (260 m) en Vrije School Zuid-Holland (518 m) in de buurt. Ook zijn er kinderdagverblijven op 400 m.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,7 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt werden afgelopen periode 98 woningen verkocht met een gemiddelde looptijd van 70 dagen. Dat is iets meer dan twee maanden. De vraagprijs van dit appartement is hoog, dus de verkooptijd kan afwijken.

Prachthuis Vastgoed
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Prachthuis Vastgoed
prachthuismakelaardij.nl