Appartement te koop: Julianastraat 110, Alphen Aan Den Rijn
Onder bod
KopenAlphen aan den RijnAppartementenJulianastraat 110

Julianastraat 110

Burgemeester Visserpark, Alphen aan den Rijn

€ 475.000
Buurt Burgemeester Visserpark, Alphen Aan Den RijnBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 128m²
24% groter dan gemiddeld in de buurt
Hoogvliet op 245m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Julianastraat in Alphen aan den Rijn heeft een oppervlakte van 128 m², wat royale woonruimte biedt. Het bouwjaar 1977 en energielabel C zijn typerend voor woningen uit die periode. Met een vraagprijs van €475.000 is dit aanbod aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt, maar de ruime oppervlakte rechtvaardigt dat. Bekijk ook andere appartementen in Alphen aan den Rijn.

Burgemeester Visserpark: een groene, stedelijke buurt

De buurt Burgemeester Visserpark is een groene wijk met veel parken en plantsoenen op loopafstand. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, maar toch rustig. De bevolking is gemengd: veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9, wat duidt op een mix van alleenstaanden en stellen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Lees meer over de buurt Burgemeester Visserpark.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet, Ekoplaza of Albert Heijn, allemaal op een paar minuten lopen. Ook basisscholen zoals De Bonifacius en Het Palet zijn vlakbij. Het treinstation is op 1,9 km afstand, goed bereikbaar met de fiets. De gemeente Alphen aan den Rijn biedt verder ruime voorzieningen zoals een bibliotheek en restaurants.

Aangeboden via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Van Brussel op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 475.000
Prijs per m²€ 3.711
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte1464m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtBurgemeester Visserpark
WijkHoge Zijde
GemeenteAlphen aan den Rijn

Locatie

Julianastraat 110, Alphen Aan Den Rijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgemeester Visserpark

Inwoners1.455
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Burgemeester Visserpark

Woningvoorraad722
Gem. WOZ-waarde€ 393.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Hoogvliet
Julianastraat 45
245m
Ekoplaza
Kerkstraat 4
258m
Albert Heijn
De Aarhof 61
260m

Scholen

46 binnen 5 km

De Bonifacius
Basisonderwijs · 369 leerlingen
328m
Het Palet
Basisonderwijs · 162 leerlingen
380m
Basisschool de Rank
Basisonderwijs · 442 leerlingen
465m

Veelgestelde vragen

Over Julianastraat 110, Alphen Aan Den Rijn

Welk energielabel heeft Julianastraat 110?

De woning aan Julianastraat 110 in Alphen Aan Den Rijn heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €475.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€373.778) en ook boven de mediaan (€375.000). Maar met 128 m² is het een ruim appartement; de gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.691, wat neerkomt op €600.448 voor deze oppervlakte. De prijs is dus marktconform gezien de grootte.

Hoe is de buurt Burgemeester Visserpark om in te wonen?

Het is een groene, rustige buurt met veel parken en plantsoenen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3.469 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (129 totaal), wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet optimaal geïsoleerd. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning uit 1977. In de buurt heeft 66,7% van de koopwoningen label A, dus label C is iets minder zuinig dan gemiddeld.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Bonifacius (328 m) en Het Palet (380 m). Voor voortgezet onderwijs zijn Scala College en Groene Hart Leerpark op ongeveer 550 m afstand. Het aanbod is dus ruim en dichtbij.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Alphen aan den Rijn ligt op 1,9 km afstand, ongeveer 10 minuten lopen of 5 minuten fietsen. Er zijn geen buslijnen in de data vermeld, maar de treinverbinding is goed.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 69 dagen. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat de vraag naar woningen in Burgemeester Visserpark redelijk hoog is.