Appartement te koop: Kanaalstraat 102F, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenKanaalstraat 102F

Kanaalstraat 102F

Cremerbuurt-West, Amsterdam

€ 549.000
Buurt Cremerbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 76m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
51% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Cremerbuurt

Dit appartement aan de Kanaalstraat 102F in Amsterdam ademt de sfeer van de oude stad. Met 65 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een fijne plek in een geliefde buurt. De vraagprijs van €549.000 is marktconform voor een appartement in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van appartementen in Amsterdam.

De buurt: Cremerbuurt-West

Cremerbuurt-West is een levendige wijk in Amsterdam, met veel jonge mensen en een mix van culturen. De buurt heeft een hoge dichtheid en is zeer stedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een dynamische plek is. Meer over de buurt Cremerbuurt-West.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die op 76 meter ligt. Ook een SPAR en Jumbo zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Brede School Annie M.G. Schmidt (267 meter) en Basisschool Het Winterkoninkje (328 meter). De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Dames van Vermeer B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 549.000
Prijs per m²€ 8.446
Woonoppervlakte65m²
Perceeloppervlakte263m²
Bouwjaar1901
EnergielabelC
BuurtCremerbuurt-West
WijkOvertoomse Sluis
GemeenteAmsterdam

Locatie

Kanaalstraat 102F, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Cremerbuurt-West

Inwoners5.700
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Cremerbuurt-West

Woningvoorraad3.410
Gem. WOZ-waarde€ 570.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

154 binnen 5 km

Albert Heijn
Jan Pieter Heijestraat 132H
76m
Albert Heijn
Overtoom 454H
241m
SPAR
Kinkerstraat 252H-254H
457m

Scholen

200 binnen 5 km

Brede School Annie M.G. Schmidt
Basisonderwijs · 376 leerlingen
267m
Basisschool Het Winterkoninkje 2e Montessori-School
Basisonderwijs · 377 leerlingen
328m
Postjes College - iHub onderwijs (voorheen Altra)
Speciaal onderwijs · 33 leerlingen
347m

Veelgestelde vragen

Over Kanaalstraat 102F, Amsterdam

Welk energielabel heeft Kanaalstraat 102F?

De woning aan Kanaalstraat 102F in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €549.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €549.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €605.090 in de buurt, maar boven de minimumprijs van €425.000. De mediaanprijs in de buurt is €595.000, dus de prijs is marktconform voor een appartement van 65 m² met energielabel C.

Hoe snel worden woningen in Cremerbuurt-West verkocht?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 21 dagen verkocht, wat aangeeft dat de markt snel is. Dit is gebaseerd op verkoopgegevens van de afgelopen periode.

Wat is de gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt?

De gemiddelde prijs per vierkante meter voor koopwoningen in Cremerbuurt-West is €9.829. Dit appartement heeft een prijs per m² van ongeveer €8.446, wat relatief gunstig is.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft een hoge voorzieningendichtheid. Op 76 meter zit een Albert Heijn, en er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Ook een treinstation is op 2,2 km afstand.

Hoe is de bevolkingssamenstelling in Cremerbuurt-West?

De buurt telt ongeveer 5.700 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens (2.140) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6. De grootste leeftijdsgroep is 25-45 jaar (2.910 inwoners).

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten, maar het is niet zo zuinig als label A of B.

Dames van Vermeer B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Dames van Vermeer B.V.
damesvanvermeer.nl
Bekijk
Dames van Vermeer B.V.
funda.nl
Bekijk