Appartement te koop: Lage Kanaaldijk 15B, Maastricht
KopenMaastrichtAppartementenLage Kanaaldijk 15B

Lage Kanaaldijk 15B

Villapark, Maastricht

€ 550.000
Buurt Villapark, MaastrichtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Al 637 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 84 dagen
AI-samenvatting

Lage Kanaaldijk 15B

Dit appartement aan de Lage Kanaaldijk in Maastricht ademt rust en ruimte. Met 113 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning in een groene omgeving. De vraagprijs van €550.000 is marktconform voor een appartement in Maastricht.

Villapark

De buurt Villapark is een rustige, groene wijk met veel koopwoningen (74%). De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9, wat duidt op een mix van stellen en alleenstaanden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met 122 misdrijven per jaar. Bekijk de buurt Villapark voor meer informatie.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop (om de hoek) of de PLUS (twee straten verder). Basisschool St. Pieter zit op loopafstand (twee straten verder). Ook de Binnenstadsschool is vlakbij. De gemeente Maastricht biedt volop voorzieningen, van restaurants tot parken.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 4.867
Woonoppervlakte113m²
Perceeloppervlakte1459m²
Bouwjaar1990
EnergielabelA
BuurtVillapark
WijkBuitenwijk Zuidwest
GemeenteMaastricht

Locatie

Lage Kanaaldijk 15B, Maastricht

Buurt statistieken

Gegevens uit Villapark

Inwoners3.190
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Villapark

Woningvoorraad1.503
Gem. WOZ-waarde€ 592.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Coop
Sint Pieterstraat 72
708m
PLUS
De Beente 86
937m
Albert Heijn
Plein 1992 52
1013m

Scholen

44 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool St Pieter
Basisonderwijs · 351 leerlingen
294m
Openbare Basisschool Binnenstad
Basisonderwijs · 257 leerlingen
778m
Bernard Lievegoed School
Basisonderwijs · 283 leerlingen
935m

Veelgestelde vragen

Over Lage Kanaaldijk 15B, Maastricht

Welk energielabel heeft Lage Kanaaldijk 15B?

De woning aan Lage Kanaaldijk 15B in Maastricht heeft energielabel A.

Is €550.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €550.000 ligt dicht bij de mediaanprijs van €542.000 in de buurt. De gemiddelde prijs per m² is €5.056, wat neerkomt op €571.328 voor 113 m². De prijs is dus marktconform, zeker gezien het energielabel A en de rustige ligging.

Hoe is de buurt Villapark om in te wonen?

Villapark is een rustige, groene wijk met veel koopwoningen (74%) en een mix van bewoners. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1990 en 2010 (57%) of voor 1945 (43%). Het is een veilige buurt met 122 misdrijven per jaar. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,7 km afstand, wat ongeveer 10 minuten fietsen is. Dit is een redelijke afstand voor dagelijks woon-werkverkeer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Rooms Katholieke Basisschool St Pieter op 294 meter. Ook Openbare Basisschool Binnenstad (778 m) en Bernard Lievegoed School (935 m) zijn vlakbij.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen 5 km zijn er 33 supermarkten. De dichtstbijzijnde is Coop op 708 meter, gevolgd door PLUS (937 m) en Albert Heijn (1013 m). Je kunt dus makkelijk lopend of fietsend boodschappen doen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten zijn laag en het wooncomfort hoog. In de buurt hebben alle woningen label B of C, dus dit appartement steekt er gunstig bovenuit.

Damen Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Damen Makelaardij
damen-og.nl
Bekijk
Damen Makelaardij | Maastricht