Appartement te koop: Middenweg 79-3, Amsterdam
1 uur geleden ontdekt
KopenAmsterdamAppartementenMiddenweg 79-3

Middenweg 79-3

Linnaeusparkbuurt, Amsterdam

€ 615.000
Buurt Linnaeusparkbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Vomar op 111m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een klassiek appartement aan de Middenweg

Dit appartement aan de Middenweg ademt de sfeer van het oude Amsterdam. Met 72 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel D is het een woning met karakter. De vraagprijs van €615.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €1.248.833, maar dat past bij de populariteit van appartementen in Amsterdam.

De Linnaeusparkbuurt

De buurt Linnaeusparkbuurt is een groene oase in Amsterdam. Een bewoner zegt: "Goede bereikbaarheid en leuke buurt." De buurt telt 2.645 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn voor de Tweede Wereldoorlog gebouwd, wat de buurt een historische uitstraling geeft.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar, die naast de deur zit. Ook de Dirk en Albert Heijn zijn om de hoek. Kinderen kunnen naar de Lidwinaschool op twee straten verder of de Watergraafsmeerse schoolvereniging. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen binnen handbereik.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via JA! Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 615.000
Prijs per m²€ 8.542
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte138m²
Bouwjaar1906
EnergielabelD
BuurtLinnaeusparkbuurt
WijkMiddenmeer
GemeenteAmsterdam

Locatie

Middenweg 79-3, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
Evi
19-11-2023
Leuke buurt

Goede bereikbaarheid en leuke buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Linnaeusparkbuurt

Inwoners2.645
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Linnaeusparkbuurt

Woningvoorraad1.284
Gem. WOZ-waarde€ 824.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

132 binnen 5 km

Vomar
Middenweg 69
111m
Dirk
Pretoriusstraat 9
481m
Albert Heijn
Land van Cocagneplein 3
525m

Scholen

181 binnen 5 km

De Amsterdamse MAVO
Voortgezet onderwijs · 269 leerlingen
226m
Lidwinaschool
Basisonderwijs · 539 leerlingen
287m
Watergraafsmeerse schoolvereniging(WSV)
Basisonderwijs · 425 leerlingen
351m

Veelgestelde vragen

Over Middenweg 79-3, Amsterdam

Welk energielabel heeft Middenweg 79-3?

De woning aan Middenweg 79-3 in Amsterdam heeft energielabel D.

Is €615.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €615.000 ligt onder het gemiddelde van verkochte woningen in de buurt (€1.248.833), maar dat gemiddelde is gebaseerd op slechts 30 verkopen. De prijs is marktconform voor een appartement van 72 m² met energielabel D in deze gewilde buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van de Linnaeusparkbuurt?

De buurt is goed bereikbaar: het treinstation ligt op 1,4 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is zeer hoog (7.077 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor type woningen staan er in de Linnaeusparkbuurt?

De buurt bestaat voornamelijk uit appartementen: slechts 6% van de woningen is een eengezinswoning. 45% van de woningen is koop, de rest huur. Alle woningen zijn gebouwd voor 1945, wat de historische charme verklaart.

Hoe veilig is de Linnaeusparkbuurt?

In de buurt zijn 161 misdrijven geregistreerd, maar zonder verdere specificatie is het lastig een oordeel te geven. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 7,25 uit één review, wat positief is.

Zijn er parken in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 0,3 km afstand, dus op loopafstand. Ook de bibliotheek is op 0,9 km en restaurants op 0,2 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert en je rekening moet houden met redelijke stookkosten. Het is niet zo zuinig als een A-label, maar ook niet zo duur als een G-label.

JA! Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.