Appartement te koop: Millingenhof 270, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenMillingenhof 270

Millingenhof 270

Holendrecht-Zuid, Amsterdam

€ 320.000
Buurt Holendrecht-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vomar op 378m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Holendrecht-Zuid

Dit appartement aan de Millingenhof in Amsterdam is een energiezuinige woning met energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Het is een koopwoning van 69 m² uit 1977, geprijsd op € 320.000. In de buurt worden vergelijkbare appartementen gemiddeld voor € 325.000 aangeboden, dus deze prijs is marktconform. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Holendrecht-Zuid

Holendrecht-Zuid is een rustige buurt in Amsterdam-Zuidoost, met veel groen en voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 4.200 inwoners en kent een mix van gezinnen en alleenstaanden. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, maar toch voelt het hier ruim. Lees meer over de buurt Holendrecht-Zuid.

Leven in de straat

Om de hoek vind je Vomar voor dagelijkse boodschappen, en Jumbo is ook dichtbij. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Evangelische Basisschool De Morgenster en obs Holendrecht, beide op loopafstand. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kade 5 Makelaars & Taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 320.000
Prijs per m²€ 4.638
Woonoppervlakte69m²
Bouwjaar1977
EnergielabelA
GemeenteAmsterdam

Locatie

Millingenhof 270, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Holendrecht-Zuid

Inwoners4.295
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Holendrecht-Zuid

Woningvoorraad1.846
Gem. WOZ-waarde€ 311.000
Koopwoningen12%
Huurwoningen88%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Vomar
Ruiseveenpad 30
378m
Jumbo
Reigersbos 196
455m
Vomar
Holendrechtplein 15
616m

Scholen

62 binnen 5 km

Evangelische Basisschool De Morgenster
Basisonderwijs · 124 leerlingen
441m
obs Holendrecht
Basisonderwijs · 185 leerlingen
441m
Mobiel
Basisonderwijs · 180 leerlingen
499m

Veelgestelde vragen

Over Millingenhof 270, Amsterdam

Welk energielabel heeft Millingenhof 270?

De woning aan Millingenhof 270 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is € 320.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van € 320.000 is marktconform. In de buurt Holendrecht-Zuid ligt de gemiddelde vraagprijs voor koopwoningen rond € 325.000, en vergelijkbare appartementen zijn recent verkocht voor gemiddeld € 341.438. Het energielabel A maakt de woning bovendien zuinig.

Hoe is de bereikbaarheid van Holendrecht-Zuid?

Het treinstation ligt op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee ben je snel in het centrum van Amsterdam.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Vomar (378 m) en Jumbo (455 m). Ook zijn er basisscholen zoals obs Holendrecht en Evangelische Basisschool De Morgenster op 441 meter. Een huisartsenpraktijk en parken zijn ook dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt daardoor lagere stookkosten verwachten dan bij woningen met een lager label. In de buurt hebben alle koopwoningen energielabel A.

Hoe veilig is de buurt Holendrecht-Zuid?

In de buurt zijn in een recente periode 216 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke omgeving.

Is er een VvE en wat zijn de kosten?

De advertentie vermeldt geen VvE-gegevens. Je kunt dit navragen bij de makelaar.

Kade 5 Makelaars & Taxateurs
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Holendrecht-Zuid

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appMillingenhof 270, Amsterdam
Bekijk