Appartement te koop: Molenpoortstraat 44, 'S-Heerenberg
KopenMontferlandAppartementenMolenpoortstraat 44

Molenpoortstraat 44

’s-Heerenberg, Montferland

€ 200.000
Buurt ’s-Heerenberg, 'S-HeerenbergBekijk buurt
Aldi op 59m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in 's-Heerenberg

Dit appartement aan de Molenpoortstraat 44 ligt in het centrum van 's-Heerenberg, een stad met een historisch karakter. Met 57 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een compacte woning die in 1980 is gebouwd. De vraagprijs van €200.000 is marktconform voor appartementen in Montferland.

De buurt 's-Heerenberg

De buurt 's-Heerenberg is een levendige wijk met ruim 5000 inwoners. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. De buurt kent een gemiddelde stedelijkheid en een omgevingsadressendichtheid van 1030 adressen per vierkante kilometer. Meer over de buurt vind je op de pagina over 's-Heerenberg.

Leven in de straat

De Molenpoortstraat ligt in het hart van 's-Heerenberg, waar je dagelijkse boodschappen op loopafstand kunt doen. Op 27 meter zit de Aldi, om de hoek op 226 meter de Jumbo en twee straten verder op 336 meter de Lidl. Voor schoolgaande kinderen is de Mariabasisschool op 5 minuten lopen (335 meter) en de Openbare Basisschool 't Montferland op 509 meter. De gemeente Montferland biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hengevelt Makelaardij o.g. B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 200.000
Prijs per m²€ 3.509
Woonoppervlakte57m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
Buurt ’s-Heerenberg
GemeenteMontferland
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Molenpoortstraat 44, 'S-Heerenberg

Buurt statistieken

Gegevens uit ’s-Heerenberg

Inwoners5.035
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit ’s-Heerenberg

Woningvoorraad2.442
Gem. WOZ-waarde€ 239.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Aldi
Molenpoortstraat 16
59m
Jumbo
Stadsplein 71
174m
Lidl
Emmerikseweg 1-3-5
282m

Scholen

5 binnen 5 km

Mariabasisschool
Basisonderwijs · 218 leerlingen
327m
Openbare Basisschool 't Montferland
Basisonderwijs · 315 leerlingen
552m
Pastoor Galamaschool
Basisonderwijs · 169 leerlingen
1146m

Veelgestelde vragen

Over Molenpoortstraat 44, 'S-Heerenberg

Welk energielabel heeft Molenpoortstraat 44?

De woning aan Molenpoortstraat 44 in 'S-Heerenberg heeft energielabel C.

Is €200.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €200.000 voor een appartement van 57 m² met energielabel C in 's-Heerenberg is marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de oppervlakte, het bouwjaar en de locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van 's-Heerenberg?

Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 10,9 kilometer afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig voor woon-werkverkeer. De stad is goed bereikbaar voor dagelijkse boodschappen en voorzieningen in de buurt.

Wat is de sfeer in de buurt 's-Heerenberg?

De buurt 's-Heerenberg heeft een gemengde bevolking met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een park. De buurt is rustig maar levendig, met een historisch centrum. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele woonomgeving.

Zijn er scholen in de buurt van de Molenpoortstraat?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Mariabasisschool (335 meter) en Openbare Basisschool 't Montferland (509 meter) zijn het dichtstbij. Ook zijn er andere scholen binnen 5 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een stad op 10 kilometer afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een appartement uit 1980. Label C is beter dan de oude labels D t/m G, maar minder zuinig dan A of B.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Aldi zit op 27 meter, de Jumbo op 226 meter en de Lidl op 336 meter. Ook de PLUS op 601 meter is goed bereikbaar. Dit maakt dagelijkse boodschappen erg makkelijk.

Hengevelt Makelaardij o.g. B.V.
Geen Quicklane™
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt ’s-Heerenberg

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appMolenpoortstraat 44, 'S-Heerenberg
Bekijk