Appartement te huur: Nicolaas Witsenkade 7H, Amsterdam
23 uur geleden ontdekt
HurenAmsterdamAppartementenNicolaas Witsenkade 7H

Nicolaas Witsenkade 7H

Den Texbuurt, Amsterdam

€ 6.500 p.m.
Buurt Den Texbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 128m²
97% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de gracht

Dit appartement aan de Nicolaas Witsenkade ademt de charme van de 19e eeuw. Met 128 m² woonoppervlak is het ruim, en het energielabel B maakt het relatief zuinig voor een monumentaal pand. De huurprijs van €6.500 ligt 57% boven het buurtgemiddelde van €4.146, wat deze woning aan de hoge kant maakt. Ter vergelijking: de gemiddelde huurprijs per m² in de buurt is €40,77. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De Den Texbuurt: levendig en centraal

De Den Texbuurt is een bruisende buurt in het hart van Amsterdam. Met 1.170 inwoners en een hoge bevolkingsdichtheid (omgevingsadressendichtheid 10.230) is het er nooit saai. De buurt kent veel eenpersoonshuishoudens (365) en relatief weinig gezinnen met kinderen (125). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een typische binnenstadsbuurt met veel voorzieningen op loopafstand. Lees meer over de buurt Den Texbuurt.

Het dagelijks leven: alles om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Jumbo (149 m) of de Dirk (202 m). Ook Albert Heijn (215 m) en Ekoplaza (377 m) zijn dichtbij. Voor de kleintjes is IKC De Kleine Reus (317 m) om de hoek, en Basisschool Oscar Carré (502 m) op loopafstand. Het Montessori Lyceum Amsterdam (713 m) is er voor het voortgezet onderwijs. Het treinstation ligt op 3 km afstand, maar de tram en bus doen de rest. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen; bekijk de gemeente Amsterdam.

Aangeboden door Cityhomes

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Cityhomes en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 6.500 p.m.
Prijs per m²€ 51 p.m.
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte165m²
Bouwjaar1888
EnergielabelB
BuurtDen Texbuurt
WijkDe Weteringschans
GemeenteAmsterdam

Locatie

Nicolaas Witsenkade 7H, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Den Texbuurt

Inwoners1.170
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Den Texbuurt

Woningvoorraad571
Gem. WOZ-waarde€ 910.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen55%

Supermarkten

149 binnen 5 km

Jumbo
Stadhouderskade 93
149m
Dirk
Marie Heinekenplein 25
202m
Albert Heijn
Stadhouderskade 101A
215m

Scholen

201 binnen 5 km

IKC De Kleine Reus
Basisonderwijs · 372 leerlingen
317m
Basisschool Oscar Carré
Basisonderwijs · 343 leerlingen
502m
ASVO
Basisonderwijs · 319 leerlingen
562m

Veelgestelde vragen

Over Nicolaas Witsenkade 7H, Amsterdam

Welk energielabel heeft Nicolaas Witsenkade 7H?

De woning aan Nicolaas Witsenkade 7H in Amsterdam heeft energielabel B.

Is de huurprijs van €6.500 marktconform voor deze buurt?

De huurprijs van €6.500 ligt 57% boven het buurtgemiddelde van €4.146. De gemiddelde huurprijs per m² in de Den Texbuurt is €40,77, terwijl deze woning uitkomt op €50,78 per m². Daarmee is de prijs aan de hoge kant, maar het appartement is met 128 m² ook 97% groter dan het buurtgemiddelde van 65 m².

Wat is de oppervlakte van dit appartement?

Het appartement heeft een woonoppervlak van 128 m². Dat is fors meer dan het buurtgemiddelde van 65 m².

Hoe is het energielabel van deze woning?

Het energielabel is B. Dat betekent dat de woning relatief zuinig is, zeker voor een pand uit 1888. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label G.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement in een monumentaal pand uit 1888, gelegen aan de gracht in de Den Texbuurt.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Jumbo zit op 149 m, Dirk op 202 m, Albert Heijn op 215 m en Ekoplaza op 377 m.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 3 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte tramrit.

Is er een park in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 200 m afstand.

Cityhomes
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.