Appartement te koop: Obrechtstraat 161A, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenObrechtstraat 161A

Obrechtstraat 161A

Sweelinckplein en omgeving, Den Haag

€ 785.000
Buurt Sweelinckplein en omgeving, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 130m²
130m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 163m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in een geliefde straat

Dit appartement aan de Obrechtstraat ademt de sfeer van het oude Den Haag: hoge plafonds, royale kamers en een klassieke uitstraling. Met 130 m² woonoppervlakte is er volop ruimte, en het energielabel C is redelijk voor een pand uit 1896. De vraagprijs van €785.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag.

Sweelinckplein e.o.: levendig en groen

De buurt Sweelinckplein e.o. is een van de fijnere plekken in Den Haag, met een mix van stedelijke voorzieningen en rustige straatjes. Een bewoner zegt: "Heerlijk wonen. Vlakbij zee, centrum en winkels. Veel keuze in scholen. Goede gemeenschapszin." Een ander noemt het "een hele fijne plek om opgegroeid te zijn, goed bereikbaar met OV en andere manieren van transport." Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 7,04. De buurt Sweelinckplein e.o. telt veel een- en tweepersoonshuishoudens, met een gemiddelde leeftijd rond de 35-45 jaar.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je in twee minuten naar de Albert Heijn op de hoek. Ook de Coop en Jumbo zijn op loopafstand. Basisschool De Parachute en het Sint-Maartenscollege zijn met de fiets goed bereikbaar. De gemeente Den Haag biedt daarnaast talloze restaurants, parken en culturele voorzieningen op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van den Akker NVM Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 785.000
Prijs per m²€ 6.038
Woonoppervlakte130m²
Bouwjaar1896
EnergielabelC
GemeenteDen Haag

Locatie

Obrechtstraat 161A, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

9.6
Conny
11-04-2026
Fantastische buurt met veel faciliteiten op loopafstand

Heerlijk wonen. Vlakbij zee, centrum en winkels . Veel keuze in scholen. Goede gemeenschapszin. Straatfeest etc

3.0
Bert
02-10-2025
super respectvol

Ik haat het hier, haal me weg alsjeblieft.

8.5
Laetis Groeneweg
24-10-2023
Sweelinckplein en omgeving

Ik vind dit een hele fijne plek om opgegroeit te zijn, het is heel goed bereikbaar met het OV en andere manieren van transport. Toch zijn er ook kleine straatjes waar je buiten kan spelen. Er zijn een paar speeltuinen en parkjes die veilig zijn voor kinderen. En er zijn genoeg winkels in de buurt dat je al je voorzieningen vlakbij hebt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Sweelinckplein en omgeving

Inwoners5.970
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Sweelinckplein en omgeving

Woningvoorraad3.044
Gem. WOZ-waarde€ 555.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

77 binnen 5 km

Albert Heijn
Conradkade 67
163m
Coop
Prins Hendrikstraat 46
650m
Albert Heijn
Weimarstraat 118
685m

Scholen

1 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4227m

Veelgestelde vragen

Over Obrechtstraat 161A, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Obrechtstraat 161A?

De woning aan Obrechtstraat 161A in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €785.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €785.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €764.172 in de buurt, maar wel boven de mediaan van €802.500. Gezien de oppervlakte van 130 m² en het energielabel C is de prijs marktconform. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €6.489, wat neerkomt op zo'n €6.038 per m² voor deze woning.

Hoe is de buurt Sweelinckplein e.o. om in te wonen?

De buurt wordt gewaardeerd om de combinatie van stedelijke voorzieningen en groen. Bewoners noemen de goede bereikbaarheid met OV, de nabijheid van winkels en scholen, en de gemeenschapszin. Er zijn speeltuinen en parkjes, en de sfeer is levendig maar niet te druk. De gemiddelde beoordeling is een 7,04.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat is redelijk voor een appartement uit 1896. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij nieuwbouw, maar lager dan bij een woning met label D of lager. In de buurt heeft 43,8% van de koopwoningen label A, dus label C is gemiddeld.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. Basisschool De Parachute ligt op ongeveer 4,2 km, en het Sint-Maartenscollege op 5 km. Ook zijn er kinderdagverblijven op 400 meter afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,8 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte busrit.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Sweelinckplein e.o. stonden woningen gemiddeld 65 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een normale tot korte looptijd, wat wijst op een gezonde vraag.

Van den Akker NVM Makelaars
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Sweelinckplein en omgeving

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appObrechtstraat 161A, 'S-Gravenhage
Bekijk