Appartement te koop: Oeverzicht 2, Roelofarendsveen
Onder bod

Oeverzicht 2

Roelofarendsveen, Kaag en Braassem

€ 465.000
Buurt Roelofarendsveen, RoelofarendsveenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Roelofarendsveen

Dit appartement uit 2020 aan de Oeverzicht is een voorbeeld van modern wonen. Met energielabel A++ is het zeer zuinig. De vraagprijs van €465.000 ligt 26% onder het buurtgemiddelde, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere appartementen in Kaag en Braassem.

Roelofarendsveen: een dorp met uitdagingen

Roelofarendsveen telt ruim 5.000 inwoners en is een gemengde buurt met veel gezinnen. Op basis van één beoordeling is de gemiddelde score een 2,75. Een bewoner zegt: "De meeste mensen komen hier terecht omdat ze geen huisvesting kunnen vinden in Leiden, Alphen eo. Maar dit wens je niemand toe, geen voorzieningen..." De buurt kent een relatief hoog aantal misdrijven (95), maar ook veel nieuwbouw. Meer over de gemeente Kaag en Braassem.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS en Vomar, beide om de hoek. Ook Dirk is tien minuten lopen. Basisscholen zijn er voldoende: RKBS De Roelevaer en RKBS De Kiem zijn twee straten verder. Het treinstation is 9,4 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Rietbroek Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 465.000
Prijs per m²€ 6.370
Woonoppervlakte73m²
Perceeloppervlakte244m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA++
BuurtRoelofarendsveen
WijkRoelofarendsveen
GemeenteKaag en Braassem

Locatie

Oeverzicht 2, Roelofarendsveen

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

2.8
Sven
28-10-2024
Verschrikkelijk

De meeste mensen komen hier terecht omdat ze geen huisvesting kunnen vinden in Leiden, Alphen eo. Maar dit wens je niemand toe, geen voorzieningen, kinderopvang zit vol dus kinderen gaan in buurtgemeenten naar school omdat daar wel opvang is. De hond kun je in een randje van de berm uitlaten, nergens een leuk veld te bekennen laat staan een stuk waar ze even hun energie kwijt kunnen. Jeugd heeft niets dus breekt regelmatig de boel af, ieder weekend wordt er wel vuurwerk afgestoken of ander overlast. Mensen hebben vooral ‘last’ van elkaar maar dat komt omdat ze dood ongelukkig zijn. De landelijke parkeernorm wordt in de nieuwbouwwijken aangehouden dus pech als je geen plek hebt en een parkeerbon heb je zo te pakken. Banden worden lekgeprikt, auto’s bekrast en veel overlast door kinderen / jeugd. Blijf weg als het kan!

Buurt statistieken

Gegevens uit Roelofarendsveen

Inwoners5.100
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Roelofarendsveen

Woningvoorraad2.037
Gem. WOZ-waarde€ 475.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen29%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Noordplein 25
130m
Vomar
Centrumoever 2
130m
Dirk
Meerkreuk 4
1055m

Scholen

9 binnen 5 km

Rooms Katholiek Basisschool de Roelevaer
Basisonderwijs · 308 leerlingen
681m
RKBS De Kiem
Basisonderwijs · 461 leerlingen
783m
OBS Elckerlyc
Basisonderwijs · 258 leerlingen
1080m

Veelgestelde vragen

Over Oeverzicht 2, Roelofarendsveen

Welk energielabel heeft Oeverzicht 2?

De woning aan Oeverzicht 2 in Roelofarendsveen heeft energielabel A++.

Is €465.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €465.000 ligt 26% onder het buurtgemiddelde van €626.667. Het appartement is met 73 m² wel kleiner dan gemiddeld in de buurt (126 m²). De prijs per m² is ongeveer €6.370, terwijl het buurtgemiddelde €5.068 per m² is. Dat maakt de prijs relatief hoog per vierkante meter, maar het energielabel A++ en het bouwjaar 2020 compenseren dat.

Hoe is de buurt Roelofarendsveen om in te wonen?

Roelofarendsveen is een dorp met ruim 5.000 inwoners, waarvan veel gezinnen. Er zijn basisvoorzieningen zoals supermarkten en scholen, maar bewoners klagen over gebrek aan voorzieningen en overlast. De gemiddelde beoordeling is 2,75 op basis van één review. Het aantal misdrijven is met 95 relatief hoog.

Wat zijn de energiekosten bij label A++?

Energielabel A++ is zeer zuinig. De exacte energiekosten hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op lage stookkosten. Het label is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, voor dagelijkse boodschappen zijn PLUS en Vomar op loopafstand. Er zijn meerdere basisscholen in de buurt, zoals RKBS De Roelevaer en RKBS De Kiem. Wel is het treinstation 9,4 km verderop, dus voor OV ben je afhankelijk van de bus.

Hoe verhoudt de oppervlakte van 73 m² zich tot andere appartementen?

Met 73 m² is dit appartement 42% kleiner dan het buurtgemiddelde van 126 m². Het is daarmee een compacte woning, geschikt voor een klein huishouden. De indeling is modern en efficiënt.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt staan momenteel 6 koopwoningen te koop. De gemiddelde verkooptijd van verkochte woningen is 57 dagen. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt.