Appartement te koop: Overtoom 564-1, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenOvertoom 564-1

Overtoom 564-1

Cremerbuurt-West, Amsterdam

€ 645.000
Buurt Cremerbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Jumbo op 125m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
51% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter aan de Overtoom

Dit appartement uit 1912 aan de Overtoom ademt de sfeer van het oude Amsterdam. Met 62 m² woonoppervlak is het een fijne plek voor wie houdt van de stadse dynamiek. De woning heeft energielabel C, wat voor een woning van deze leeftijd redelijk is. De vraagprijs van €645.000 is aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt, maar past bij de ligging en het aanbod van appartementen in Amsterdam.

Cremerbuurt-West: levendig en stedelijk

De Cremerbuurt-West is een dichtbevolkte buurt met veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is levendig en divers. De buurt Cremerbuurt-West biedt een mix van voorzieningen en een centrale ligging.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: Jumbo en Lidl zitten om de hoek, op twee minuten lopen. Ook Albert Heijn is tien minuten verderop. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Brede School Annie M.G. Schmidt en OBS Corantijn, beide op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder talloze mogelijkheden voor cultuur en ontspanning.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Graaf & Groot Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 645.000
Prijs per m²€ 10.403
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte206m²
Bouwjaar1912
EnergielabelC
BuurtCremerbuurt-West
WijkOvertoomse Sluis
GemeenteAmsterdam

Locatie

Overtoom 564-1, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Cremerbuurt-West

Inwoners5.700
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Cremerbuurt-West

Woningvoorraad3.410
Gem. WOZ-waarde€ 570.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Jumbo
Baarsjesweg 303-305
125m
Lidl
Baarsjesweg 306-309
125m
Albert Heijn
Overtoom 454H
436m

Scholen

192 binnen 5 km

Brede School Annie M.G. Schmidt
Basisonderwijs · 376 leerlingen
377m
OBS Corantijn
Basisonderwijs · 207 leerlingen
478m
Postjes College - iHub onderwijs (voorheen Altra)
Speciaal onderwijs · 33 leerlingen
546m

Veelgestelde vragen

Over Overtoom 564-1, Amsterdam

Welk energielabel heeft Overtoom 564-1?

De woning aan Overtoom 564-1 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €645.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de Cremerbuurt-West (€605.090) en ook boven de mediaan van beschikbare koopwoningen (€595.000). De prijs per m² is met €10.403 hoger dan het buurtgemiddelde van €9.829. Het is dus aan de hoge kant, maar de woning is ook een van de duurdere in het huidige aanbod.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

Woningen in de Cremerbuurt-West worden gemiddeld binnen 21 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt. Het is goed om voorbereid te zijn als je interesse hebt.