Appartement te koop: Rembrandtstraat 1A, Leeuwarden
KopenLeeuwardenAppartementenRembrandtstraat 1A

Rembrandtstraat 1A

Welgelegen, Leeuwarden

€ 375.000
Buurt Welgelegen, LeeuwardenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 147m²
11% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 202m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement met energielabel A in Leeuwarden

Dit appartement aan de Rembrandtstraat combineert een oppervlakte van 147 m² met een energielabel A, wat het een zuinige keuze maakt. Het bouwjaar 1900 geeft karakter, maar het label laat zien dat er flink is geïnvesteerd in isolatie en installaties. Met een prijs van €375.000 zit het precies op de mediaan van de buurt, dus marktconform. Bekijk ook andere appartementen in Leeuwarden voor vergelijkbaar aanbod.

Welgelegen: een levendige buurt met aandachtspunten

Welgelegen is een stedelijke buurt met een hoge dichtheid: bijna 4000 adressen per km². Er wonen veel jongeren en alleenstaanden, en de woningvoorraad bestaat voor ruim de helft uit eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "T is prima wonen, zolang je maar in je eigen huis blijft. Er zijn enorm veel drugsprobleem in de buurt en auto's sjezen voorbij." Het geeft een eerlijk beeld van de drukte. Meer weten? Lees over de buurt Welgelegen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je boodschappen loop je twee straten verder naar Albert Heijn, of vijf minuten naar Jumbo of Lidl. Basisschool IKC de Kinderkoepel zit om de hoek, en voortgezet onderwijs is tien minuten lopen bij CSG Comenius. Ook een huisartsenpraktijk en park of plantsoen zijn op loopafstand. De gemeente Leeuwarden biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via drie kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Friesland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 2.551
Woonoppervlakte147m²
Perceeloppervlakte114m²
Bouwjaar1900
EnergielabelA
BuurtWelgelegen
WijkOud-Oost
GemeenteLeeuwarden

Locatie

Rembrandtstraat 1A, Leeuwarden

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.6
Anoniem
23-10-2023
Onrustig

T is prima wonen, zolang je maar in je eigen huis blijft. Er zijn enorm veel drugsprobleem in de buurt en auto's sjezen voorbij. Dus katten kunnen ook niet veilig naar buiten.

Buurt statistieken

Gegevens uit Welgelegen

Inwoners1.645
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Welgelegen

Woningvoorraad1.007
Gem. WOZ-waarde€ 164.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
Emmakade 168
202m
Jumbo
Cambuurplein 66
508m
Lidl
Cambuurplein 32-34
523m

Scholen

54 binnen 5 km

IKC de Kinderkoepel
Basisonderwijs · 193 leerlingen
227m
CSG Comenius, Mariënburg
Voortgezet onderwijs · 1295 leerlingen
676m
CSG Comenius, @Forum
Voortgezet onderwijs · 347 leerlingen
849m

Veelgestelde vragen

Over Rembrandtstraat 1A, Leeuwarden

Welk energielabel heeft Rembrandtstraat 1A?

De woning aan Rembrandtstraat 1A in Leeuwarden heeft energielabel A.

Is €375.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €375.000 is precies gelijk aan de mediaanprijs in de buurt. De gemiddelde prijs per m² is €2.641, wat bij 147 m² neerkomt op zo'n €388.000, dus de prijs is marktconform. Wel zijn er in Welgelegen maar drie koopwoningen beschikbaar, dus het aanbod is beperkt.

Hoe zuinig is energielabel A in een huis uit 1900?

Energielabel A is zeer zuinig, wat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en de stookkosten laag zijn. Dat is bijzonder voor een bouwjaar 1900, want in de buurt heeft 33% van de woningen label A, maar ook 33% label C of lager. Dit appartement steekt er dus gunstig bovenuit.

Wat valt er te doen in de buurt Welgelegen?

Welgelegen is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Binnen vijf minuten heb je meerdere supermarkten, een basisschool en een park. Het treinstation is op 1,9 km, dus op loopafstand. Wel is de buurt druk: er zijn relatief veel misdrijven (119 per jaar) en bewoners noemen drugsproblemen en hardrijders.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Het aantal kamers staat niet in de advertentie. De oppervlakte van 147 m² is ruim, maar zonder indeling is niet te zeggen of het om een 3-, 4- of 5-kamerappartement gaat. Je kunt de makelaar om een plattegrond vragen.

Is er een tuin of balkon?

De advertentie vermeldt geen tuin, balkon of terras. Neem contact op met Makelaardij Friesland voor de exacte buitenruimte.

Hoe veilig is de buurt?

In Welgelegen zijn 119 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is voor een buurt met 1.645 inwoners. Een bewoner zegt: "Er zijn enorm veel drugsprobleem in de buurt en auto's sjezen voorbij." Het is dus een levendige buurt met aandachtspunten op het gebied van veiligheid.