Appartement te koop: Rietlandpark 139, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenRietlandpark 139

Rietlandpark 139

Rietlanden, Amsterdam

€ 649.000
Buurt Rietlanden, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 82m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een licht appartement in het Oostelijk Havengebied

Dit appartement aan het Rietlandpark in Amsterdam-Oost heeft een woonoppervlak van 79 m² en energielabel A. Het is gebouwd in 2001 en ligt in het Oostelijk Havengebied, een voormalig havengebied dat is omgetoverd tot een moderne woonwijk met water en groen. De vraagprijs van €649.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt, waar de gemiddelde prijs per m² rond de €6.368 ligt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Rietlanden

Rietlanden is een rustige, groene buurt met veel water. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 7,9 en zegt: "Opzich prima, beetje saai soms." De buurt telt zo'n 2.450 inwoners, met veel jonge stellen en gezinnen. De meeste woningen zijn na 1990 gebouwd. Lees meer over de buurt Rietlanden.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit op 82 meter. Ook de Albert Heijn op 260 meter is dichtbij. Voor kinderen zijn er scholen in de buurt: Montessori Lyceum Pax (voortgezet onderwijs) op 189 meter en basisschool Piet Hein op 342 meter. Het Oostelijk Havengebied heeft veel water en groen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder HuisPortaal op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 649.000
Prijs per m²€ 8.215
Woonoppervlakte79m²
Perceeloppervlakte439m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtRietlanden
WijkOostelijk Havengebied
GemeenteAmsterdam

Locatie

Rietlandpark 139, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
K V
11-06-2024
Bruikbaar

Opzich prima, beetje saai soms

Buurt statistieken

Gegevens uit Rietlanden

Inwoners2.450
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Rietlanden

Woningvoorraad1.221
Gem. WOZ-waarde€ 629.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

123 binnen 5 km

Jumbo
Oostelijke Handelskade 1005
82m
Albert Heijn
Oostelijke Handelskade 1065
260m
Vomar
Cornelis Vermuydenstraat 2
871m

Scholen

160 binnen 5 km

Montessori Lyceum Pax
Voortgezet onderwijs · 378 leerlingen
189m
Piet Hein
Basisonderwijs · 372 leerlingen
342m
Montessorischool Op de Kade
Basisonderwijs · 217 leerlingen
366m

Veelgestelde vragen

Over Rietlandpark 139, Amsterdam

Welk energielabel heeft Rietlandpark 139?

De woning aan Rietlandpark 139 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €649.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €649.000 is marktconform voor een appartement van 79 m² in Rietlanden. In de buurt ligt de gemiddelde verkoopprijs van appartementen rond de €908.571, maar die zijn gemiddeld 142 m². Per vierkante meter betaal je hier ongeveer €8.215, terwijl het buurtgemiddelde €6.368 per m² is. De woning is dus iets duurder per m², maar heeft een gunstig energielabel A.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het appartement ligt in het Oostelijk Havengebied, op 2 km van het treinstation. De buurt is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 82 meter, en er zijn meerdere bushaltes in de buurt.