Tussenwoning te koop: C.J.K. van Aalststraat 82, Amsterdam
1 uur geleden ontdekt
KopenAmsterdamTussenwoningenC.J.K. van Aalststraat 82

C.J.K. van Aalststraat 82

Rietlanden, Amsterdam

€ 1.175.000
Buurt Rietlanden, AmsterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 172m²
21% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Rietlanden

Deze tussenwoning aan de C.J.K. van Aalststraat 82 staat in Rietlanden, een rustig deel van het Oostelijk Havengebied. Met 172 m² woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige woning. De vraagprijs van €1.175.000 ligt boven het buurtgemiddelde van €884.500, maar past bij het formaat. Bekijk ook andere tussenwoningen in Amsterdam.

De buurt Rietlanden

Rietlanden is een rustige buurt met veel water en groen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Opzich prima, beetje saai soms." De buurt telt 2.450 inwoners, vooral 25-45-jarigen. Het is een zeer stedelijk gebied met 5.250 adressen per km². Meer over de buurt Rietlanden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn of Jumbo, beide om de hoek. Basisscholen zoals Montessorischool Op de Kade en Basisschool De Achthoek zijn twee straten verder. Ook het Montessori Lyceum Pax zit naast de deur. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via P&P Vastgoed Makelaars B.V. op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.175.000
Prijs per m²€ 6.831
Woonoppervlakte172m²
Perceeloppervlakte78m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtRietlanden
WijkOostelijk Havengebied
GemeenteAmsterdam

Locatie

C.J.K. van Aalststraat 82, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
K V
11-06-2024
Bruikbaar

Opzich prima, beetje saai soms

Buurt statistieken

Gegevens uit Rietlanden

Inwoners2.450
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Rietlanden

Woningvoorraad1.221
Gem. WOZ-waarde€ 629.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

121 binnen 5 km

Albert Heijn
Oostelijke Handelskade 1065
143m
Jumbo
Oostelijke Handelskade 1005
143m
Vomar
Cornelis Vermuydenstraat 2
965m

Scholen

157 binnen 5 km

Montessori Lyceum Pax
Voortgezet onderwijs · 378 leerlingen
36m
Montessorischool Op de Kade
Basisonderwijs · 217 leerlingen
255m
Basisschool De Achthoek
Basisonderwijs · 415 leerlingen
374m

Veelgestelde vragen

Over C.J.K. van Aalststraat 82, Amsterdam

Welk energielabel heeft C.J.K. van Aalststraat 82?

De woning aan C.J.K. van Aalststraat 82 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €1.175.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.175.000 is hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€908.571) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €884.500. De woning is met 172 m² wel ruimer dan het buurtgemiddelde van 142 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Rietlanden?

Het treinstation ligt op 2 km afstand. De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid, dus veel voorzieningen zijn op loopafstand.