Appartement te koop: Sassenheimstraat 59-3, Amsterdam
3 uur geleden ontdekt
KopenAmsterdamAppartementenSassenheimstraat 59-3

Sassenheimstraat 59-3

Aalsmeerwegbuurt-West, Amsterdam

€ 689.000
Buurt Aalsmeerwegbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Albert Heijn op 195m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
52% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Amsterdam-Zuid

Dit appartement aan de Sassenheimstraat ademt de sfeer van de jaren dertig, met een klassieke indeling en een energielabel C. Met 61 m² woonoppervlak is het een compacte maar complete woning. De vraagprijs van €689.000 ligt 37% boven het buurtgemiddelde van €503.625, wat deze woning aan de hoge kant maakt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Aalsmeerwegbuurt-West

De Aalsmeerwegbuurt-West is een stedelijke wijk met een hoge dichtheid: 6865 adressen per km². De buurt telt 2540 inwoners, waarvan veel alleenstaanden (795) en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar (1330). Er zijn geen eengezinswoningen, alleen appartementen. De sfeer is levendig en divers. Meer over de buurt Aalsmeerwegbuurt-West.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op twee straten verder (195 m). Ook de Lidl en Dirk zijn op loopafstand (458 m en 499 m). Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Kindcentrum De Leertuin (404 m) of Brede school Fiep Westendorp (559 m). Het Vondelpark is om de hoek (0,4 km) voor een wandeling of picknick. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via S&P Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 689.000
Prijs per m²€ 11.295
Woonoppervlakte61m²
Perceeloppervlakte147m²
Bouwjaar1935
EnergielabelC
BuurtAalsmeerwegbuurt-West
WijkHoofddorppleinbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Sassenheimstraat 59-3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Aalsmeerwegbuurt-West

Inwoners2.540
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Aalsmeerwegbuurt-West

Woningvoorraad1.469
Gem. WOZ-waarde€ 523.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen56%

Supermarkten

142 binnen 5 km

Albert Heijn
Rietwijkerstraat 22-24
195m
Albert Heijn
Delflandplein 31
449m
Lidl
Delflandplein 196
458m

Scholen

184 binnen 5 km

Tobiasschool VMBO (Tussenvoorziening)
Voortgezet onderwijs · 193 leerlingen
47m
SBO Tobiasschool
Speciaal onderwijs · 62 leerlingen
78m
Kindcentrum De Leertuin
Basisonderwijs · 105 leerlingen
404m

Veelgestelde vragen

Over Sassenheimstraat 59-3, Amsterdam

Welk energielabel heeft Sassenheimstraat 59-3?

De woning aan Sassenheimstraat 59-3 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is de prijs van €689.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 37% boven het buurtgemiddelde van €503.625. In de Aalsmeerwegbuurt-West zijn 8 koopwoningen beschikbaar, met een gemiddelde prijs per m² van €8.461. Deze woning heeft 61 m², wat neerkomt op €11.295 per m². Dat is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,1 km afstand. De buurt is zeer stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 6865, wat betekent dat er veel voorzieningen en haltes in de buurt zijn.

Hoe is de buurt samengesteld?

De Aalsmeerwegbuurt-West heeft 2540 inwoners, met veel alleenstaanden (795) en jonge volwassenen tussen 25 en 45 jaar (1330). Er zijn 250 huishoudens met kinderen. De woningvoorraad bestaat volledig uit appartementen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet optimaal geïsoleerd. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een appartement uit 1935.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Kindcentrum De Leertuin op 404 m, en Brede school Fiep Westendorp op 559 m. Ook is er een school voor voortgezet onderwijs, de Tobiasschool VMBO, op slechts 47 m.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 142 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk in Amsterdam. De meeste criminaliteit betreft vermogensdelicten.

S&P Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
S&P Makelaardij
funda.nl
Bekijk
S & P Makelaardij
pararius.nl
Bekijk