Appartement te koop: Schutstraat 72, Utrecht
Onder bod
KopenUtrechtAppartementenSchutstraat 72

Schutstraat 72

2e Daalsebuurt en omgeving, Utrecht

€ 465.000
Buurt 2e Daalsebuurt en omgeving, UtrechtBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
PLUS op 352m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
50% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de 2e Daalsebuurt

Dit appartement aan de Schutstraat in Utrecht heeft een authentieke uitstraling met een bouwjaar van 1930. Met 81 vierkante meter woonoppervlak biedt het een fijne basis in een levendige buurt. De vraagprijs van €465.000 is marktconform voor een woning van dit type in deze omgeving. Bekijk ook andere appartementen in Utrecht voor een breder beeld.

De buurt: 2e Daalsebuurt en omgeving

De 2e Daalsebuurt is een stedelijke wijk met een mix van jong en oud. De buurt telt bijna 4.000 inwoners, waarvan de helft tussen de 25 en 45 jaar oud. Het is een plek waar veel alleenstaanden wonen, maar ook gezinnen met kinderen. De sfeer is informeel en levendig. Lees meer over de buurt 2e Daalsebuurt en omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (352 meter) of naar Albert Heijn (522 meter). Ook zijn er diverse basisscholen op loopafstand, zoals P.c. basisschool de Boemerang (360 meter) en KBS De Pijlstaart (561 meter). Het station is op 1,8 kilometer afstand, goed te doen met de fiets. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Atria Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 465.000
Prijs per m²€ 5.741
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte286m²
Bouwjaar1930
EnergielabelD
Buurt2e Daalsebuurt en omgeving
WijkNoordwest
GemeenteUtrecht

Locatie

Schutstraat 72, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit 2e Daalsebuurt en omgeving

Inwoners3.970
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit 2e Daalsebuurt en omgeving

Woningvoorraad1.867
Gem. WOZ-waarde€ 396.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen52%

Supermarkten

65 binnen 5 km

PLUS
Plantage 15
352m
Albert Heijn
Amsterdamsestraatweg 56
522m
Aldi
Amsterdamse Straatweg 27-35
522m

Scholen

130 binnen 5 km

P.c. basisschool de Boemerang
Basisonderwijs · 170 leerlingen
360m
Al Amana College Utrecht
Voortgezet onderwijs · 211 leerlingen
528m
KBS De Pijlstaart
Basisonderwijs · 184 leerlingen
561m

Veelgestelde vragen

Over Schutstraat 72, Utrecht

Welk energielabel heeft Schutstraat 72?

De woning aan Schutstraat 72 in Utrecht heeft energielabel D.

Is €465.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €465.000 ligt dicht bij de gemiddelde verkoopprijs van €424.530 in de buurt. Het is een marktconforme prijs voor een appartement van 81 m² met energielabel D in de 2e Daalsebuurt.

Wat betekent energielabel D voor de stookkosten?

Energielabel D is gemiddeld. In de buurt heeft 28,6% van de koopwoningen een label D of lager, terwijl 42,9% een beter label (A, B of C) heeft. Je kunt hogere energiekosten verwachten dan bij een zuiniger label.

Hoe is de buurt qua veiligheid?

In de 2e Daalsebuurt zijn in de meest recente cijfers 212 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. Het is altijd goed om zelf een indruk te krijgen door een keer door de buurt te lopen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand. Binnen 600 meter vind je supermarkten zoals PLUS en Albert Heijn, basisscholen en een kinderdagverblijf. Ook een park of plantsoen is op 300 meter afstand.

Hoe lang staat dit appartement gemiddeld te koop in de buurt?

In de 2e Daalsebuurt stonden verkochte woningen gemiddeld 41 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. Dit appartement is nu beschikbaar via Atria Makelaardij.

Wat is de gemiddelde prijs per vierkante meter in deze buurt?

De gemiddelde prijs per vierkante meter voor koopwoningen in de buurt is €5.824. Voor dit appartement van 81 m² komt dat neer op ongeveer €5.740 per m², iets onder het gemiddelde.

Atria Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.