Appartement te koop: Slotlaan 233-1, Zeist
KopenZeistAppartementenSlotlaan 233-1

Slotlaan 233-1

Carré, Zeist

€ 1.090.000
Buurt Carré, ZeistBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 263m²
112% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 147 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 58 dagen
Jumbo op 239m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het centrum van Zeist

Dit appartement aan de Slotlaan is een echte stadsvilla. Met 263 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in Zeist. Het is gebouwd in 1996 en heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. De vraagprijs van €1.090.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor een appartement in Zeist ligt een stuk lager.

De buurt Carré

De buurt Carré ligt in het hart van Zeist, vlak bij het centrum. Het is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt Carré heeft een mix van bewoners: veel alleenstaanden en ouderen, maar ook gezinnen. De sfeer is stedelijk, met een hoge dichtheid aan winkels en horeca. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Jumbo, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er ook een Hoogvliet en Albert Heijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar CBS De Hoeksteen, een basisschool op twee straten verder, of naar de Openbare Jenaplanschool Het Spoor, op vijf minuten lopen. Voor het voortgezet onderwijs is het Christelijk Lyceum Zeist op tien minuten lopen. De gemeente Zeist biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Nijland Makelaars. De vraagprijs is €1.090.000.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.090.000
Prijs per m²€ 4.144
Woonoppervlakte263m²
Perceeloppervlakte295m²
Bouwjaar1996
BuurtCarré
WijkZeist Centrum
GemeenteZeist

Locatie

Slotlaan 233-1, Zeist

Buurt statistieken

Gegevens uit Carré

Inwoners3.465
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Carré

Woningvoorraad2.151
Gem. WOZ-waarde€ 343.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Jumbo
Korte Steynlaan 2
239m
Hoogvliet
Antonlaan 187
337m
Albert Heijn
Emmaplein 2
349m

Scholen

51 binnen 5 km

CBS De Hoeksteen
Basisonderwijs · 212 leerlingen
169m
Openbare Jenaplanschool Het Spoor
Basisonderwijs · 324 leerlingen
450m
Christelijk Lyceum Zeist voor VWO HAVO MAVO VMBO LWOO
Voortgezet onderwijs · 28 leerlingen
478m

Veelgestelde vragen

Over Slotlaan 233-1, Zeist

Is de prijs van €1.090.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 108% boven het buurtgemiddelde van €524.875, maar dat komt doordat dit appartement met 263 m² veel groter is dan het gemiddelde van 124 m². De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar gezien de grootte en het energielabel A is de prijs marktconform voor een luxe appartement in het centrum van Zeist.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Er zijn wel bushaltes in de buurt, maar specifieke lijnen worden niet genoemd. Voor fietsers is het centrum van Zeist goed bereikbaar.

Wat voor soort buurt is Carré?

Carré is een stedelijke buurt in het centrum van Zeist met veel voorzieningen. Er wonen veel alleenstaanden en ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een hoge dichtheid aan winkels, restaurants en culturele voorzieningen. Het is een levendige omgeving met een mix van koop- en huurwoningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is CBS De Hoeksteen op 169 meter, en Openbare Jenaplanschool Het Spoor op 450 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Christelijk Lyceum Zeist op 478 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt Carré zijn in totaal 332 misdrijven geregistreerd, maar dit cijfer zegt niet alles over de veiligheidsbeleving. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen, wat vaak samengaat met een hoger aantal incidenten. Voor een specifiek oordeel kun je het beste de sfeer zelf ervaren.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer energiezuinig is. De woning is goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk dubbel glas en een efficiënte verwarmingsinstallatie. Dit houdt de energiekosten laag in vergelijking met woningen met een lager label.