Stadhuisplein 29
Binnenstad-Java, Terneuzen
Een appartement op het Stadhuisplein
Dit appartement aan het Stadhuisplein ligt midden in het centrum van Terneuzen, in de buurt Binnenstad-Java. Met een vraagprijs van 309.000 euro zit je hier scherp geprijsd, zeker vergeleken met het gemiddelde van appartementen in Terneuzen. Het bouwjaar is 1996 en het energielabel is A, een zuinig label.
De woning zelf
De woning heeft drie kamers, waarvan twee slaapkamers, en één badkamer. Het appartement ligt op de eerste woonlaag en heeft een zonneterras op het zuiden. Volgens de makelaar is het woonoppervlak 92 m², terwijl de BAG-registratie 88 m² aangeeft. De woning is volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel. Het is volle eigendom en de VvE-bijdrage is 260 euro per maand.
Leven in Binnenstad-Java
Met ruim 2.900 inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een levendige stadswijk. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,0; een van hen noemt het "perfecte woonomgeving", een ander waardeert de "fijne betrokken buurt" waar "buren voor elkaar klaarstaan". Het aantal misdrijven ligt op 252 per jaar, een cijfer dat je zelf kunt duiden.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Jumbo ligt op 410 meter, de Aldi en Lidl op iets meer dan 600 meter, dus boodschappen doe je om de hoek. Huisartsenpraktijk Triniteit en BENU Apotheek Epicurus zitten beide op ongeveer 400 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Terneuzen, Stadhuis op 64 meter, met lijnen 20, 50, 610, 645 en 660. Het dichtstbijzijnde treinstation is Kapelle-Biezelinge, op ruim 18 kilometer. De risicodata op adresniveau geven een laag funderingsrisico, al is de bodem klei en daarmee gevoelig voor zetting. De geluidsbelasting van wegverkeer is 48 dB, niet boven de norm. Wateroverlast bij hevige regen en overstromingsrisico zijn laag, hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via drie kanalen aangeboden, waaronder F. Vermeulen makelaardij & taxatie.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Stadhuisplein 29, Terneuzen
Hoe verhoudt de vraagprijs van 309.000 euro zich tot andere appartementen in de buurt?
De vraagprijs ligt iets boven de mediaan van 297.000 euro in de buurt, maar onder het gemiddelde van 328.000 euro. Met 92 m² woonoppervlak komt de prijs per vierkante meter op 3.359 euro, terwijl het buurtgemiddelde 3.183 euro per m² is. De woning is daarmee iets aan de hogere kant geprijsd, maar het energielabel A en de ligging in het centrum spelen mee.
Hoe is het appartement ingedeeld?
Het appartement heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer. Het ligt op de eerste woonlaag en heeft een zonneterras op het zuiden. De woning is volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel. Volgens de makelaar is het woonoppervlak 92 m², terwijl de BAG-registratie 88 m² aangeeft. De VvE-bijdrage is 260 euro per maand.
Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, volgens openbare risicodata. De bodem bestaat uit klei, die gevoelig is voor zetting. Dit is een indicatie op gebiedsniveau en geen inspectie van deze specifieke woning. Het betekent dat er geen verhoogd risico wordt aangegeven, maar het is geen garantie voor de staat van de fundering van dit appartement.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De Jumbo ligt op 410 meter, de Aldi op 643 meter en de Lidl op 664 meter. Huisartsenpraktijk Triniteit zit op 406 meter en BENU Apotheek Epicurus op 433 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Terneuzen, Stadhuis op 64 meter, met lijnen 20, 50, 610, 645 en 660. Het treinstation Kapelle-Biezelinge ligt op ruim 18 kilometer.
Hoe is de buurt Binnenstad-Java om in te wonen?
Binnenstad-Java heeft ruim 2.900 inwoners, waarvan 35 procent 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,0. Een bewoner noemt het een "perfecte woonomgeving", een ander waardeert de "fijne betrokken buurt" waar buren voor elkaar klaarstaan. Het aantal misdrijven in de buurt is 252 per jaar.
Wat is de VvE-bijdrage en wat houdt die in?
De VvE-bijdrage is 260 euro per maand. Dit bedrag staat vermeld in de advertentie en is bedoeld voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen van het appartementencomplex. De bijdrage is een vast gegeven in de verkoopinformatie, maar wat er precies onder valt, staat niet in de advertentie.
Hoe is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten in vergelijking met minder zuinige labels. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel. Het label zegt iets over de energieprestatie, maar niet over de bouwkundige staat van de woning.
Is er een tuin of buitenruimte bij dit appartement?
Ja, het appartement heeft een zonneterras op het zuiden. Dat betekent dat je buitenruimte hebt die op het zuiden ligt. Verder is er geen tuin of balkon vermeld in de advertentie. Het terras is onderdeel van de woning en ligt op de eerste woonlaag.
Hoeveel appartementen zijn er te koop in de buurt?
In de buurt staan 61 koopwoningen te koop, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde prijs van een koopwoning in de buurt is 328.000 euro, de mediaan 297.000 euro. De gemiddelde prijs per vierkante meter is 3.183 euro. Dit appartement ligt met 3.359 euro per m² iets boven dat gemiddelde.





