KopenOldenzaalAppartementenStationsplein 45

Stationsplein 45

Het Inslag-De Kleies, Oldenzaal

€ 849.000
Buurt Het Inslag-De Kleies, OldenzaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 222m²
222m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement op een bijzondere plek

Dit appartement aan het Stationsplein in Oldenzaal is met 222 m² een van de grotere in zijn soort. Het is gebouwd in 2010, dus relatief nieuw, en ligt op een centrale plek in de stad. De vraagprijs van €849.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de omvang en de locatie. Kijk je naar andere appartementen in Oldenzaal, dan valt op dat dit exemplaar qua oppervlakte uitschiet.

Het Inslag-De Kleies: een gewaardeerde buurt

De buurt heet Het Inslag-De Kleies en krijgt van bewoners een 9,0. Een bewoner zegt: "Meer dan een buurt. Een thuis gevoel. Vlak bij alle voorzieningen natuur en de binnenstad binnen handbereik. Gezellig en gemoedelijk dat is De Inslag-De Kleies ten voeten uit!" Het is een gemengde buurt met veel ouderen en alleenstaanden, maar ook gezinnen. De sfeer is rustig en groen, met voorzieningen dichtbij. Meer over de buurt lees je op de pagina over Het Inslag-De Kleies.

Het dagelijks leven rondom Stationsplein

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (op 695 meter) of de Lidl twee straten verder. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Franciscusschool op loopafstand (313 meter). Het treinstation van Oldenzaal ligt op tien minuten lopen. De binnenstad is ook dichtbij, met restaurants en een bibliotheek. De gemeente Oldenzaal biedt een fijne mix van stedelijk gemak en dorps karakter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Hooge Lutte Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 849.000
Prijs per m²€ 3.824
Woonoppervlakte222m²
Perceeloppervlakte2530m²
Bouwjaar2010
BuurtHet Inslag-De Kleies
WijkHet Inslag-De Kleies
GemeenteOldenzaal

Locatie

Stationsplein 45, Oldenzaal

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Erwin Albertus
03-09-2025
Meer dan een buurt. Een thuis gevoel

Vlak bij alle voorzieningen natuur en de binnenstad binnen handbereik Gezellig en gemoedelijk dat is De Inslag-De Kleies ten voeten uit!

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Inslag-De Kleies

Inwoners2.510
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Burg Wallerstraat 133
695m
Albert Heijn
In den Vijfhoek 1
844m
Lidl
Molenstraat 16-18
907m

Scholen

16 binnen 5 km

Franciscusschool
Basisonderwijs · 206 leerlingen
313m
Twents Carmel College, locatie Lyceumstraat
Voortgezet onderwijs · 1332 leerlingen
662m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Windroos
Speciaal onderwijs · 233 leerlingen
721m

Veelgestelde vragen

Over Stationsplein 45, Oldenzaal

Is €849.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De prijs van €849.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Oldenzaal, maar de woning is met 222 m² ook uitzonderlijk groot. Vergelijkbare appartementen in de buurt zijn vaak kleiner of ouder. Het bouwjaar 2010 en de centrale ligging aan het Stationsplein rechtvaardigen de vraagprijs deels. Of het een goede deal is, hangt af van je eigen budget en wat je zoekt.

Hoe is de buurt Het Inslag-De Kleies om in te wonen?

De buurt krijgt een 9,0 van bewoners, die het omschrijven als gezellig en gemoedelijk, met voorzieningen, natuur en de binnenstad dichtbij. Het is een rustige wijk met veel ouderen en alleenstaanden, maar ook gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is 1917, wat duidt op een stedelijke omgeving, maar niet te druk.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Franciscusschool (basisonderwijs) ligt op 313 meter, en het Twents Carmel College (voortgezet onderwijs) op 662 meter. Ook is er speciaal basisonderwijs bij De Windroos. Voor jonge kinderen zijn er kinderdagverblijven op 500 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Oldenzaal ligt op 800 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar Enschede of verder. De treinverbinding is een pluspunt van deze locatie.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een appartement uit 2010?

Een appartement uit 2010 is relatief modern en heeft doorgaans minder groot onderhoud nodig dan oudere woningen. Denk aan goed onderhouden installaties en isolatie.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde Albert Heijn zit op 695 meter, gevolgd door een tweede Albert Heijn op 844 meter en een Lidl op 907 meter. Ook Aldi en Jumbo zijn binnen 1,2 km te vinden.