Appartement te koop: Tjongerstraat 18, Dordrecht
KopenDordrechtAppartementenTjongerstraat 18

Tjongerstraat 18

Merwedepolder-Oost, Dordrecht

€ 267.500
Buurt Merwedepolder-Oost, DordrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor senioren
36% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een appartement met energielabel B

Dit appartement aan de Tjongerstraat 18 in Dordrecht is een fijne plek voor wie houdt van een rustige woonomgeving. Met 77 m² woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €267.500 is scherp, want dat ligt 28% onder het buurtgemiddelde. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Dordrecht ligt hoger.

De buurt Merwedepolder-Oost

De buurt Merwedepolder-Oost is een rustige wijk met veel 65-plussers en een mix van huishoudens. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1970 en 1990. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele buurt zien met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,3 km afstand, of bij PLUS en Jumbo, beide op ongeveer 1,4 km. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Openbare Basisschool de Bever of Protestants Christelijke Basisschool Johan Friso, beide op loopafstand. De gemeente Dordrecht biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vijfvinkel Trossèl Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 267.500
Prijs per m²€ 3.474
Woonoppervlakte77m²
Perceeloppervlakte1916m²
Bouwjaar1967
EnergielabelB
BuurtMerwedepolder-Oost
WijkStaart
GemeenteDordrecht

Locatie

Tjongerstraat 18, Dordrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Merwedepolder-Oost

Inwoners1.785
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Merwedepolder-Oost

Woningvoorraad916
Gem. WOZ-waarde€ 224.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen52%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Eesterenplein 99
1302m
PLUS
Van Eesterenplein 23
1413m
Jumbo
Merwedestraat 50
1443m

Scholen

88 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Bever
Basisonderwijs · 171 leerlingen
994m
Protestants Christelijke Basisschool Johan Friso
Basisonderwijs · 358 leerlingen
994m
Wantijschool voor Openbaar Dalton Basisonderwijs
Basisonderwijs · 102 leerlingen
1232m

Veelgestelde vragen

Over Tjongerstraat 18, Dordrecht

Welk energielabel heeft Tjongerstraat 18?

De woning aan Tjongerstraat 18 in Dordrecht heeft energielabel B.

Is €267.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is scherp. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €373.429, dus dit appartement ligt 28% lager. Wel is het oppervlak (77 m²) kleiner dan het buurtgemiddelde van 118 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar het totaalbedrag is aantrekkelijk.

Hoe is de buurt Merwedepolder-Oost om in te wonen?

Het is een rustige buurt met veel oudere bewoners. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de supermarkt en basisscholen zijn binnen 1,5 km te vinden. Het park of plantsoen is op 200 meter.