Appartement te koop: Veldpoort 15, Swalmen
Verkocht onder voorbehoud
KopenRoermondAppartementenVeldpoort 15

Veldpoort 15

Swalmen-Centrum, Roermond

€ 200.000
Buurt Swalmen-Centrum, SwalmenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 138m²
138m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Swalmen

Dit appartement aan de Veldpoort 15 combineert de charme van 1921 met een uitstekend energielabel A++. Met 138 m² woonoppervlak is er ruimte genoeg. De vraagprijs van €200.000 is scherp, zeker vergeleken met de gemiddelde vraagprijs van €396.313 voor appartementen in Roermond.

De buurt Swalmen-Centrum

Swalmen-Centrum is een dorpse buurt met een mix van leeftijden. Een bewoner zegt: "gezellige buurt met lieve mensen". De beoordeling is gebaseerd op één review. In de buurt wonen relatief veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De buurt Swalmen-Centrum heeft een rustig karakter.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Jan Linders, om de hoek. Basisschool Lambertus en Basisschool De Octopus zijn op loopafstand. Het station is tien minuten lopen. De gemeente Roermond biedt verder alle voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via M3 Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 200.000
Prijs per m²€ 1.449
Woonoppervlakte138m²
Perceeloppervlakte238m²
Bouwjaar1921
EnergielabelA++
BuurtSwalmen-Centrum
WijkSwalmen
GemeenteRoermond

Locatie

Veldpoort 15, Swalmen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Leo Moonen
01-10-2025
tevreden

gezellige buurt met lieve mensen natuurlijk is er altijd iemand die minder vriendelijk is maar in het al gemeen ben ik dik tevreden

Buurt statistieken

Gegevens uit Swalmen-Centrum

Inwoners1.480
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Swalmen-Centrum

Woningvoorraad820
Gem. WOZ-waarde€ 281.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jan Linders
Sint Jansplein 6
201m
AH XL
Schaarbroekerweg 14
2844m
Aldi
St. Wirosingel 164-174
3282m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool Lambertus
Basisonderwijs · 191 leerlingen
714m
Basisschool De Octopus
Basisonderwijs · 330 leerlingen
809m
Basisschool Sint Theresia
Basisonderwijs · 122 leerlingen
2129m

Veelgestelde vragen

Over Veldpoort 15, Swalmen

Welk energielabel heeft Veldpoort 15?

De woning aan Veldpoort 15 in Swalmen heeft energielabel A++.

Is €200.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €200.000 is aanzienlijk lager dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€396.313) en ook onder de mediaan (€369.000). De woning heeft 138 m², wat neerkomt op ongeveer €1.449 per m², terwijl het gemiddelde in de buurt €2.413 per m² is. Dit maakt het een scherpe prijs, mede door het bouwjaar 1921.

Hoe zuinig is energielabel A++?

Energielabel A++ is zeer zuinig. Het betekent dat de woning uitstekend geïsoleerd is en lage energiekosten heeft. In de buurt heeft slechts 11% van de koopwoningen label A+ of beter, dus dit appartement springt er positief uit.

Wat is de sfeer in Swalmen-Centrum?

De buurt wordt omschreven als gezellig met vriendelijke mensen. Het is een rustige, dorpse omgeving met veel oudere bewoners. Er is één beoordeling met een 8,25, wat duidt op tevredenheid.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je supermarkt Jan Linders (201 m) en basisscholen Lambertus (714 m) en De Octopus (809 m). Het treinstation is 900 meter lopen. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar Roermond.

Hoe verhoudt de prijs zich tot andere koopwoningen in de buurt?

De vraagprijs van €200.000 ligt fors onder het gemiddelde van €396.313 en de mediaan van €369.000. De laagste prijs in de buurt is €195.000, dus dit appartement zit aan de onderkant van de markt. Het is een van de goedkopere opties.

Is het appartement geschikt voor een starter?

Met 138 m² is het ruim, maar de prijs van €200.000 is aantrekkelijk voor starters. Het energielabel A++ houdt de maandlasten laag. Houd wel rekening met onderhoudskosten vanwege het bouwjaar 1921.

M3 Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
M3 Makelaardij