Appartement te koop: Wilhelminakade 239, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenWilhelminakade 239

Wilhelminakade 239

Kop van Zuid, Rotterdam

€ 1.695.000
Buurt Kop van Zuid, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 239m²
76% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 76m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement met uitzicht op de Maas

Dit appartement aan de Wilhelminakade in Rotterdam is een van de grotere in de buurt. Met 239 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €1.695.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Het is een van de appartementen in Rotterdam die opvallen door hun omvang.

Kop van Zuid: een moderne stadswijk

De buurt Kop van Zuid is een van de meest stedelijke delen van Rotterdam, met een omgevingsadressendichtheid van 4639. De wijk telt 2800 inwoners, waarvan de helft tussen 25 en 45 jaar oud. Er zijn geen eengezinswoningen; bijna een derde van de woningen is koop. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,5, wat past bij het stadsleven.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

De Albert Heijn ligt naast de deur, op 76 meter. Ook Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Schalm Katendrecht (twee straten verder) en De Pijler (tien minuten lopen). Het voortgezet onderwijs, zoals Young Rotterdam vmbo, is op loopafstand. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hulstkamp Christie's Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.695.000
Prijs per m²€ 7.092
Woonoppervlakte239m²
Perceeloppervlakte369m²
Bouwjaar2013
EnergielabelA
BuurtKop van Zuid
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Wilhelminakade 239, Rotterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Kop van Zuid

Inwoners2.800
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Kop van Zuid

Woningvoorraad1.862
Gem. WOZ-waarde€ 492.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

93 binnen 5 km

Albert Heijn
Otto Reuchlinweg 968
76m
Jumbo
Hillelaan 77A
730m
Albert Heijn
Vasteland 108
861m

Scholen

200 binnen 5 km

Young Rotterdam vmbo
Voortgezet onderwijs · 462 leerlingen
635m
De Passie Rotterdam
Voortgezet onderwijs · 758 leerlingen
681m
De Schalm Katendrecht
Basisonderwijs · 188 leerlingen
773m

Veelgestelde vragen

Over Wilhelminakade 239, Rotterdam

Welk energielabel heeft Wilhelminakade 239?

De woning aan Wilhelminakade 239 in Rotterdam heeft energielabel A.

Is de prijs van €1.695.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 77% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€958.176), maar het appartement is ook 76% groter dan het buurtgemiddelde van 136 m². De gemiddelde verkoopprijs per m² in Kop van Zuid is €7.029, wat bij 239 m² neerkomt op circa €1.680.000. De prijs is dus marktconform voor het formaat.

Hoe is de buurt Kop van Zuid om in te wonen?

Kop van Zuid is een zeer stedelijke wijk met veel hoogbouw en moderne architectuur. De bevolking is relatief jong en veel huishoudens bestaan uit één persoon. Er zijn geen eengezinswoningen, wat de wijk geschikt maakt voor wie van stadsleven houdt. Het aantal misdrijven is met 548 relatief hoog, maar dat past bij een dichtbevolkt stadscentrum.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. In de buurt heeft 78,4% van de koopwoningen label A en 18,9% label A+. Je kunt dus lage stookkosten verwachten, al zijn concrete bedragen afhankelijk van je gebruik.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals De Schalm Katendrecht (773 m) en De Pijler (819 m) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs zijn Young Rotterdam vmbo (635 m) en De Passie Rotterdam (681 m) dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,3 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, Albert Heijn zit op 76 meter. Ook Jumbo (730 m) en Lidl (1025 m) zijn op loopafstand.

Hulstkamp Christie's Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Hulstkamp Christie's Makelaars
hulstkampgroep.nl
Bekijk
Hulstkamp Christie's Makelaars